oferty pracy

Specjalista ds. audytu ogólnego

Specjalizacje: Audyt, Finanse

Systemy: Autorskie rozwiązania ERP

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze przeprowadzania audytów finansowych, poszukujesz nowych projektów i ciekawych wyzwań – ta rekrutacja jest dla Ciebie. Stanowisko daje możliwość pracy w międzynarodowym nowoczesnym środowisku w firmie, która jest liderem globalnym w obszarze finansów.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego związanego z audytem finansowym, ​​księgowością lub w branży usług finansowych
  • Zdobyli wyższe wykształcenie w obszarze: Audyt finansowy/Rachunkowość/Finanse/Ekonomia
  • Wykazują się bardzo dobrą znajomością standardów rachunkowości oraz standardów rewizji finansowej, zarówno polskiej jak i międzynarodowej
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (kontakt w firmie, praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji, obsługa Klientów międzynarodowych)
  • Posiadają praktyczną znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • Potrafią zarządzać zespołem oraz organizować ich pracę
  • Są otwarci i dyspozycyjni do odbywania sporadycznych podróży służbowych

ZADANIA na stanowisku:

  • Udział w projektach audytu finansowego dla Klientów (firmy międzynarodowe, polskie, instytucje finansowe)
  • Przeprowadzanie badań oraz analiz sprawozdań finansowych
  • Tworzenie analiz, zestawień, prezentacji, podsumowań badań oraz raportów
  • Zarządzanie oraz nadzorowanie pracy podległych członków zespołu audytorskiego
  • Współpraca z biegłym rewidentem oraz Klientami w zakresie realizowanych projektów
  • Budowanie i rozwój relacji z Klientami

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 12 000 zł – 15 000 zł brutto UoP lub ekwiwalent B2B  – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1200015000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Poznań

Warszawa