oferty pracy

Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Specjalizacje: Administracja systemami

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie związane z pracą w obszarze bezpieczeństwa IT i będą zajmować się tworzeniem, wdrażaniem i doskonaleniem strategii bezpieczeństwa systemów i infrastruktury IT.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów, konfiguracji, administrowania lub projektowania rozwiązań w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci komputerowych oraz systemów operacyjnych
  • Umiejętność obsługi i konfiguracji narzędzi z obszaru monitoringu bezpieczeństwa IT

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie, utrzymywanie oraz rozwój procesów i kontroli w obszarze bezpieczeństwa IT
  • Wdrażanie, utrzymanie, optymalizacja i automatyzacja procesów związanych z bezpieczeństwem IT
  • Tworzenie raportów, dokumentacji technicznej oraz instrukcji
  • Analiza i obsługa zdarzeń bezpieczeństwa w IT
  • Współpraca z komórkami organizacyjnymi firmy w zakresie podnoszenia poziomu bezpieczeństwa IT

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 7000 zł do 10 000 zł netto (UoP), lub ekwiwalent na B2B uzależnione od posiadanego doświadczenia i wiedzy na stanowisku
  • Możliwość pracy w trybie zdalnym w 100%
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Karta sportowa, opieka medyczna
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Pakiet benefitów pozapłacowych

Wynagrodzenie (mies./netto)

700010000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Zdalnie