oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Specjalista ds. wdrożeń systemu enova365, KiP (podstawa + prowizje)

Specjalizacje: Kadry i Płace

Systemy: enova365

Nr referencyjny: WAK/2021/07/16

Poszukujemy Konsultantów Wdrożeniowych systemu enova365 specjalizujących się w kadrach i płacach, dużej firmy wdrożeniowej ze Śląska. Jeśli poszukujesz nowych projektów, ciekawych wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) ta rekrutacja jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP – najlepiej enova365
  • Posiadają wiedzę związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze kadr i płac
  • Mile widziana podstawowa umiejętność poruszania się w bazach danych MS SQL
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Jeśli przeprowadzane przez Ciebie wdrożenia nie dotyczyły systemu enova365, dużym plusem będzie znajomość obsługi dowolnego systemu ERP, zbliżonego funkcjonalnie (np. Comarch Optima, Symfonia, Comarch ERP XL, TETA itp.)

ZADANIA na stanowisku:

  • Obsługa systemu ERP enova365
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie podstawowe 7000 zł – 15000 zł netto + VAT (B2B) na start (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności) – lub ekwiwalent na UoP
  • Premie/Prowizje – wypłacane od skończonych wdrożeń u Klienta
  • Narzędzia do pracy (telefon i laptop)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę, kontrakt B2B)
  • Samochód służbowy (również z możliwością prywatnego użytku)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, nauka języka obcego, ubezpieczenie na życie i inne)
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

700015000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Dąbrowa Górnicza

Łódź

Śląsk

Wrocław

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas