oferty pracy

Specjalista ds. wdrożeń (systemy WMS)

Specjalizacje: Logistyka, Systemy ERP

Systemy: TMS, WMS

Poszukujemy kandydatów, którzy znają systemy do zarządzania procesami logistycznymi – WMS, TMS oraz specyfikę pracy ich wdrażania. Jeżeli interesuje Cię praca w branży IT, poszukujesz nowych projektów i  ciekawych wyzwań, ta rekrutacja jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Zdobyli doświadczenie w pracy na systemach do zarządzania procesami logistycznymi (WMS, ERP/TMS itp.) – w zakresie wdrażania, obsługi i administrowania systemów
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze logistyki
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Ukończyli studia o profilu logistycznym, informatycznym, ekonomicznym lub pokrewnym
  • Posiadają prawo jazdy kat. B i są dyspozycyjni w kwestii wyjazdów do Klientów
ZADANIA na stanowisku:
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Konfiguracja i personalizacja systemu WMS
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu, rozwiązywanie problemów
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z programistami nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 9000 zł do 11 000 zł netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Premie za ukończone wdrożenia
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Udział w projektach dla Klientów zagranicznych
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe

Wynagrodzenie (mies./netto)

900011000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Kraków

Zdalnie