oferty pracy

Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP (finanse i księgowość)

Specjalizacje: Finanse, Księgowość

Systemy: Autorskie rozwiązania ERP

Pracodawca to duża, międzynarodowa firma informatyczna, która dostarcza rozwiązania biznesowe i systemowe dla branży medycznej. Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają specyfikę pracy w obszarze implementacji systemów ERP w zakresie finansów i księgowości. Jeśli poszukujesz nowych projektów, ciekawych wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) w firmie, która dostarcza unikalne rozwiązania biznesowe, aplikuj.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP lub HIS (Hospital Information System)
  • Jeśli dotychczasowe doświadczenie z systemami ERP nie dotyczyło wdrożeń, mile widziane jest doświadczenie zdobyte w pracy na oprogramowaniu klasy ERP w zakresie obsługi jako kluczowy użytkownik, administrator lub serwisant itp.
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze finansów i księgowości
  • Dobra znajomość obsługi dowolnego systemu ERP (w obrębie modułów finansowo-księgowych) będzie dodatkowym atutem (np. Comarch ERP XL, Comarch Optima, enova365, Impuls Evo, Symfonia, IFS itp.)
  • Ukończyli studia o profilu finansowym, księgowym lub ekonomicznym
  • Posiadają prawo jazdy kat. B
  • Są mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń) około 1-2 razy w miesiącu
  • Mile widziana znajomość konfiguracji baz danych za pomocą języka SQL
  • Mile widziana znajomość branży medycznej

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań w obszarze finansowo-księgowym
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP (autorskiego)/ systemu HIS
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemów oraz zapewnienie wsparcia w trakcie wdrożenia

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 5000 zł do 8000 zł netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Możliwość pracy zdalnej (sporadyczne spotkania w biurze)
  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego
  • Gwarancja szkoleń
  • Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne
  • Karnet sportowy
  • Kursy językowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Wynagrodzenie (mies./netto)

50008000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Lublin

Zdalnie