oferty pracy

Specjalista ds. wdrożeń systemu Impuls EVO

Specjalizacje: Finanse, Kadry i Płace, Księgowość, Systemy ERP

Systemy: Impuls EVO

Pracodawca to firma outsourcingowa z Wrocławia, która dostarcza rozwiązania biznesowe i systemowe dla przedsiębiorstw w Polsce. Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają specyfikę pracy w obszarze implementacji systemów ERP w zakresie finansów i księgowości lub kadr i płac. Jeśli poszukujesz nowych projektów, ciekawych wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) w firmie, która dostarcza unikalne rozwiązania biznesowe, aplikuj.

SZUKAMY kandydatów doświadczonych we wdrażaniu systemów ERP, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w prowadzeniu projektów wdrożeniowych i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP – Impuls EVO
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze finansów i księgowości lub kadr i płac
  • Wykazują się umiejętnością konfiguracji baz danych za pomocą języka SQL lub PL/SQL
  • Ukończyli studia o profilu finansowym, księgowym lub ekonomicznym
  • Znają metody zarządzania projektami
  • Mile widziana znajomość baz danych Oracle oraz narzędzia Crystal Reports

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań w obszarze finansowo-księgowym lub kadrowo-płacowym
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP – Impuls EVO (moduły: FI, HR)
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Konfigurowanie baz danych i przeprowadzanie migracji danych
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemów
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 6000 zł do 8500 zł (UoP)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Wynagrodzenie (mies./netto)

60008500 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Wrocław

Zdalnie