oferty pracy

STIBO-STEP Consultant (MDM)

Systemy: Stibo Step

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system Stibo STEP oraz specyfikę prowadzenia projektów wdrożeniowych systemów ERP. Pracodawca to duża międzynarodowa firma, która gwarantuje stabilne zatrudnienie w jednym z największych zespołów IT w branży. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemem Stibo STEP, chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają praktyczną wiedzę w zakresie prowadzenia projektów oraz konfiguracji systemu Stibo STEP Application  warunek konieczny
  • Zdobyli wiedzę na temat Master Data Management (MDM), migracji oraz integracji danych
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (wewnętrze kontakty w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Mile widziana znajomość systemu SAP S4/HANA

ZADANIA na stanowisku:

  • Przeprowadzanie analiz oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań w MDM
  • Identyfikowanie problemów oraz proponowanie usprawnień procesów biznesowych
  • Zapewnienie wsparcia oraz doradztwo w zakresie controllingu, prowadzenie szkoleń
  • Uczestnictwo w projektach wdrożeniowych w obszarze Stibo STEP
  • Konfiguracja systemu w oparciu o kryteria projektowe
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie stosownej dokumentacji
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności:
    – dla konsultanta z doświadczeniem do 3 lat – od 8 000 zł do 13 000 zł netto (UoP)
    – dla kandydatów z doświadczeniem pow. 3 lat – od 14 000 zł do 17 000 zł netto (UoP)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwość pracy zdalnej (sporadyczne spotkania w siedzibie firmy)
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Kursy językowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

800017000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa

Wrocław

Zdalnie