Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

System Integration Specialist

Specjalizacje: Programowanie

Systemy: SAP, SAP HCM

Nr referencyjny: WAK/2023/05/15

Jeśli jesteś osobą ambitną, z chęcią rozwijania swoich kompetencji, to dobrze trafiłeś! Klient to firma IT, realizującą największe projekty doradcze, wdrożeniowe oraz migracyjne w zakresie usług i produktów SAP w Polsce.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają ugruntowanie doświadczenie w prowadzeniu projektów, wdrażaniu lub administrowaniu, programowaniu i utrzymaniu systemów informatycznych zdobyte w pracy jako konsultant wdrożeniowy, administrator, programista itp.
  • Wykazują się znajomością programowania aplikacji – w tym, znają przynajmniej jeden z języków programowania wykorzystywany w systemie SAP, na poziomie bardzo dobrym tj. ABAP, SAPUI5 (Fiori), Groove, JavaScript, Java
  • Dobrze znają system SAP (mile widziany moduł SAP HCM lub SAP SuccessFactors)
  • Posiadają praktyczną znajomość formatów wymiany danych (XML, CSV, JSON) oraz technologii API: SOAP, REST
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Znają obsługę relacyjnych baz danych
  • Dużym plusem będzie znajomość platform integracyjnych np. Dell Boomi, SAP Cloud Platform, SAP PO
  • Atutem będzie znajomość procesów biznesowych w obszarze HR
  • Mile widziana znajomość technologii: HTML5, PHP, CSS, .NET, Eclipse

ZADANIA na stanowisku:

  • Udział w procesie wdrażania nowych funkcjonalności/procesów – analiza, specyfikacja, realizacja według zatwierdzonego projektu
  • Przeprowadzanie integracji między innymi modułami, aplikacjami zewnętrznymi
  • Projektowanie, tworzenie, testowanie, utrzymanie i rozwój aplikacji oraz rozwiązań w obszarze systemu SAP
  • Dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań systemowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Udział w międzynarodowych projektach
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Szczegóły oferty

ikona
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Poznań

Warszawa

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas