oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Szkoleniowiec ds. systemów ERP (profesjonalne kursy)

Specjalizacje: Kadry i Płace, Księgowość, Logistyka, MS SQL, Produkcja, Sprzedaż, Systemy ERP, Zamówienia

Systemy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL, Elektroniczny Obieg Dokumentów, enova365, Microsoft Dynamics AX, Microsoft Dynamics NAV, MS Dynamics 365 Business Central , MS Dynamics 365 Finance and Operations, SAP, SoftLab ERP, Symfonia

Nr referencyjny: WAK/2021/06/10

Poszukujemy doświadczonego wdrożeniowca/szkoleniowca jednego z systemów ERP:  enova365, Comarch ERP XL, Comarch Optima, Microsoft Dynamics AX/Microsoft Dynamics 365 Finance and Operations, Microsoft Dynamics NAV/Microsoft Dynamics 365 Business Central lub innego, który chciałby pracować w PracBaza jako szkoleniowiec ERP. Będzie to praca związana ze szkoleniem początkujących wdrożeniowców ERP zgodnie z programem szkoleniowym.

Może szukamy właśnie Ciebie?

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP – od strony biznesowej i bazodanowej
  • Zdobyli doświadczenie od strony praktycznej w prowadzeniu szkoleń dla użytkowników systemu ERP (klientów końcowych) i wdrażaniu początkujących wdrożeniowców w pierwsze obowiązki
  • Biegle znają jeden z obszarów biznesowych systemów ERP (księgowość, kadry i płace, produkcja, sprzedaż, logistyka, obieg dokumentów)
  • Potrafią obsługiwać bazy danych MS SQL
  • Posiadają umiejętności swobodnego przekazywania wiedzy i informacji
  • Dobrze odnajdują się w roli szkoleniowca i są zainteresowani długofalową współpracą

ZADANIA na stanowisku:

  • Przeprowadzanie cyklu szkoleń/warsztatów z zakresu użytkowania systemów ERP (szkolenia zdalne lub stacjonarne)
  • Pokazywanie tajników z zakresu pracy wdrożeniowca uczestnikom kursu
  • Przedstawianie jak działają bazy danych MS SQL oraz jak tworzyć zapytania do baz danych, triggery
  • Opisywanie jak wygląda praca wdrożeniowca systemów ERP

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe w oparciu o stawkę godzinową kursu w granicach 200 – 400 zł za godzinę kursu (w zależności od ilości przeprowadzanych kursów i godzin) – szacunkowe widełki miesięczne od 4000 do 10000zł zł brutto
  • Stała długofalowa współpraca
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon),
  • Pracę w zgranym i przyjaznym zespole z praktykami rozumiejącymi branżę ERP
  • Możliwość tworzenia razem z PracBaza rynku ERP w Polsce z najlepszymi ludźmi z branży!

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

400010000 PLN
ikona

Umowa B2B, Umowa zlecenie, Umowa o dzieło

ikona

Wrocław

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas