oferty pracy

Trener z obszaru ERP, Akademia ERP

Specjalizacje: Systemy ERP, Szkolenia

Systemy: Systemy ERP

Akademia ERP, pod marką PracBaza, poszukuje Trenera, który pomoże nam w tworzeniu i dostarczaniu szkoleń z różnych obszarów systemów planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP).

Tryb pracy: zdalny (na życzenie trenera istnieje możliwość pracy z biura we Wrocławiu przy ulicy Szybowcowej)

Rodzaj umowy: B2B, UZ lub inne

Wynagrodzenie: adekwatne do doświadczenia i umiejętności – rozliczenie za dzień szkoleniowy

Start: ASAP

WYMAGANIA:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w pracy z systemami ERP
  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnych i interaktywnych materiałów szkoleniowych
  • Umiejętność przekazywania wiedzy w sposób zrozumiały i interesujący dostosowany do różnych poziomów wiedzy uczestników
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z obszaru systemów ERP
  • Znajomość konkretnych platform ERP (np. SAP, Oracle, Microsoft Dynamics)
  • Znajomość procesów biznesowych związanych z systemami ERP

ZADANIA:

  • Prowadzenie szkoleń online z wykorzystaniem interaktywnych narzędzi edukacyjnych oraz platform e-learningowych
  • Opracowywanie i aktualizacja materiałów szkoleniowych, w tym prezentacji, studiów przypadków i innych narzędzi edukacyjnych
  • Monitorowanie postępów uczestników szkoleń, ocena skuteczności programów szkoleniowych oraz wprowadzanie ewentualnych korekt i ulepszeń

OFERTA zatrudnienia:

  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi szkoleniowych
  • Elastyczne godziny pracy, dopasowane do możliwości czasowych trenera
  • Zdalne wykonywanie obowiązków, także poza granicami kraju
  • Udział w programie bonusowym, uzależnionym od osiąganych wyników w zakresie szkoleń i efektywności przekazywania wiedzy
  • Dostęp do specjalistycznych szkoleń oraz możliwość uczestnictwa w konferencjach branżowych związanych z systemami ERP
  • Praca w miejscu, gdzie inicjatywa i kreatywność są cenione i nagradzane

ikona
Umowa B2B, Umowa zlecenieNULL

Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Wrocław

Zdalnie