oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Wdrożeniowiec Comarch ERP XL i/lub Optima (100% zdalnie)

Specjalizacje: Logistyka, Produkcja, Zamówienia

Systemy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Nr referencyjny: WAK/2021/07/2

Pracodawca to integrator rozwiązań informatycznych, firma która zatrudnia ok 50 osób z Warszawy. Do działu dedykowanego rozwiązaniom Comarch poszukiwania jest osoba do pracy 100% zdalnej w pełnym wymiarze godzin (cały etat). Praca zdalna to metodyka stosowana przez firmę przez minione lata nie tylko z powodu pandemii.

Jeśli posiadasz już doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu oprogramowania klasy ERP, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów z doświadczeniem we wdrażaniu, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP – Comarch ERP XL i/lub Optima (lub inny zbliżony funkcjonalnie)
  • Posiadają doświadczenie z zakresu procesów funkcjonowania przedsiębiorstw (obszar: logistyka, sprzedaż, zamówienia)
  • Znają podstawy z obsługi baz danych typu SQL (jeśli nie znasz, pracodawca Cię tego nauczy)
  • Posiadają prawo jazdy kat. B

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu Comarch ERP XL lub Comarch Optima
  • Szkolenia użytkowników ww. systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie podstawowe od 7000 PLN do 10 000 PLN netto + VAT B2B (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Prowizje wdrożeniowe – wypłacane od skończonych wdrożeń u Klienta
  • Forma zatrudnienia – dowolna (jednak przy pracy zdalnej preferowana B2B)
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Fantastyczną atmosferę i środowisko pracy

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

700010000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Warszawa

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas