oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Wdrożeniowiec systemów ERP enova365

Specjalizacje: Handel, Kadry i Płace, Księgowość, Logistyka

Systemy: enova365

Nr referencyjny: 21666

Poszukujemy Konsultantów Wdrożeniowych, którzy specjalizują się we wdrażaniu dowolnego modułu systemu enova365. Jeśli poszukujesz nowych projektów, ciekawych wyzwań i pełnego zaplecza (merytoryczno-szkoleniowego) ta rekrutacja jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP – najlepiej enova365
  • Posiadają wiedzę związaną z jednym z obszarów/modułów w/w systemu
  • Mile widziana podstawowa umiejętność poruszania się w bazach danych MS SQL
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Dużym plusem będzie znajomość obsługi dowolnego systemu ERP (np. Optima, Symfonia, Comarch ERP XL) lub oczywiście enova365

ZADANIA na stanowisku:

  • Obsługa systemu ERP enova365
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników ww. systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie podstawowe 3000 – 4000 zł netto (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Premie uznaniowe
  • Forma zatrudnienia – preferowana Umowa o Pracę
  • Dla osób bez doświadczenia w samodzielnym wdrażaniu systemów ERP – pełne przeszkolenie zapewnione przez pracodawcę
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Fantastyczną atmosferę i środowisko pracy

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

30004000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Kalisz

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas