oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Wdrożeniowiec systemu ERP Optima (FiK) – praca stacjonarna

Specjalizacje: Kadry i Płace, Księgowość

Systemy: Comarch ERP Optima

Nr referencyjny: 319

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości oraz kadr i płac, a także masz techniczne zacięcie oraz zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT, ta praca jest dla Ciebie. Pracodawca to firma wdrożeniowa z Wrocławia, która wdraża system ERP różnych dedykowanych obszarach. Poszukiwani są kandydaci, którzy znają specyfikę pracy kadrowo-płacowej i chcieliby wykorzystać to doświadczenie podczas wdrożeń systemów ERP. Pracodawca oferuje pełne przeszkolenie od podstaw.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają wiedzę związaną z księgowością oraz obszarem kadr i płac (ZUS, urlopy, wynagrodzenia itd.) – warunek konieczny
  • Potrafią obsługiwać dowolny system ERP, mile widziane od strony tzw. kluczowego użytkownika (idealny jest Comarch Optima)
  • Są otwarci na codzienny kontakt z Klientem w temacie wdrożeń
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako Księgowa/Księgowy, Specjalista ds. kadr i płac, Młodszy specjalista ds. kadr i płac, Asystent ds. kadr i płac, Specjalista ds. księgowości, Wdrożeniowiec Enova i/lub Optima itp.
  • Dysponują prawem jazdy kat. B

ZADANIA na stanowisku:

  • Obsługa systemu Comarch Optima
  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników ww. systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

OFERTA zatrudnienia:

  • Na czas szkolenia stabilne wynagrodzenie podstawowe 5000 – 7000 zł na start (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Premie – wypłacane od skończonych wdrożeń u Klienta
  • Profesjonalne szkolenie z systemu ERP od podstaw
  • Dodatek pieniężny na przeprowadzkę do Wrocławia (dla kandydatów spoza miasta)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (umowa o pracę, kontrakt B2B)
  • Samochód służbowy (również do prywatnego użytku)
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia umiejętności
  • Fantastyczną atmosferę i środowisko pracy

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

50007000 PLN
ikona

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Wrocław

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas