Wydarzenia ERP

PracBaza była na ITM Industry Europe (Targi)

W dniach 30 maja – 02 czerwca 2023 w Poznaniu odbyły się jedne z największych targów branży przemysłowej. Oczywiście, nie mogło nas tam zabraknąć jako firmy rekrutacyjnej, która działa na styku IT i Przemysłu.

Całe wydarzenie można opisać jako fantastyczne przeżycie z mocą wielu biznesowych atrakcji. Zarówno od strony organizacyjnej jak i merytorycznej, wszystko było dopięte na ostatni guzik. Całość była organizowana w kilku, sporej wielkości halach, w których swoje stoiska rozłożyły firmy prezentujące swoje usługi. Warto było tam przejechać nie tylko jako profesjonalna firma świadcząca usługi rekrutacyjne, ale również jako zwykły pasjonat przemysłu. Można było podejść i z bliska zobaczyć całą maszynerię, którą chwaliły się przedsiębiorstwa.

Prawdziwą wisienką na torcie były liczne spotkania z naszymi stałymi Klientami, z którymi mieliśmy czas by napić się kawy czy chociażby uścisnąć dłoń. Można powiedzieć, że czuliśmy się tam jak u siebie, ponieważ spotkaliśmy tam tyle zaprzyjaźnionych firm, z którymi współpracujemy od lat.
Z całą pewnością wrócimy tam za rok

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *