O PracBaza

Szkolenie ERP w PracBaza z Wdrożeniowcem Comarch ERP XL – produkcja

Firma PracBaza specjalizująca się w rekrutacjach z obszaru systemów ERP została przeszkolona z zagadnień z obszaru branży ERP

W dniu 10 lutego 2023, firma PracBaza miała przyjemność brać udział w szkoleniu przeprowadzonym przez doświadczonego wdrożeniowca systemu Comarch ERP XL, Pana Przemysława Swata, który specjalizuje się w module produkcyjnym. Nasi PracBazowicze zostali poinstruowani z tego, czym są i jak wyglądają bazy danych, jakie są różnice pomiędzy relacyjnymi i nierelacyjnymi bazami danych oraz do czego są one wykorzystywane przy wdrożeniach systemów ERP. Podczas szkolenia zostały zaprezentowane funkcjonalności systemu Comarch ERP XL, ogólna zasada działania oraz omówiliśmy ogólne różnice pomiędzy systemami ERP. Najcenniejsze były także praktyczne porady z zakresu wdrożeń systemów ERP, np. z jakimi zagadnieniami ma kontakt Konsultant wdrożeniowy, z jakimi zadaniami i problemami ma do czynienia w pracy na co dzień, a także na co powinniśmy zwrócić uwagę rekrutując kandydatów z obszaru Zintegrowanych Systemów Informatycznych. To było jednocześnie pierwsze szkolenie z całego cyklu szkoleń z zakresu systemów ERP, które planujemy zorganizować.

Jesteśmy pewni, że zdobyta cenna wiedza pomoże w jeszcze lepszym rekrutowaniu Konsultantów Wdrożeniowych ERP, co przybliży nas także do zastania liderem w rekrutacjach z obszaru systemów ERP na rynku polskim.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy Panu Przemysławowi za poświęcony czas oraz świetnie przekazane informacje od strony prawdziwego eksperta z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży.

Wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas! 

#PracBaza

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *