oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Czas zdobyć kolejną bazę!
Twoja pierwsza praca w IT

ozdoba
oferty pracy

Twoja pierwsza praca w IT – jak to się stało?

Kategoria Entry-Level Job wzbudza wiele kontrowersji. Niejednokrotnie możemy spotkać  ogłoszenia “pierwszej pracy”, gdzie wymagany jest co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku. W PracBazie wychodzimy z zupełnie innego założenia!

 

Ten przystojny Gentleman z baseballową rękawicą, którego możecie spotkać z lewej strony naszej witryny www.pracbaza.pl, to symbol. Przedstawiamy BrandHero PracBazy o imieniu

Bazzy

który symbolizuje złamanie schematu oraz początek zupełnie nowego obszaru w naszej firmie – ofert pracy dla osób bez jakiegokolwiek doświadczenia!

 

 

Zacznijmy od początku…

Któregoś jesiennego dnia, w mojej głowie powstał pomysł, że musimy mieć swojego BrandHero, swoją fioletową krowę, czy małego potwora, który jest wiecznie głodny. Po kilku dniach namysłu wspólnie z zespołem połączyliśmy dwie kwestie – BrandHero oraz pracę dla osób bez obszernej historii zatrudnienia.

Z uwagi na to, że swoje technikum opuściłem z bardzo solidnym mostem za sobą – postanowiłem go odkurzyć i znów nim przejść. Skontaktowałem się z panem Jarosławem Rajczakowskim, który niegdyś uczył mnie podstaw przedsiębiorczości. Sam kilka lat temu organizował wiele inicjatyw pozaszkolnych – pomyślałem, że nie ma lepszej osoby do realizacji tego projektu.

Pan Jarosław po kilku dniach przekazał mi kontakt do Kamila Stróżyczaka – jednego z uczniów drugiej klasy o profilu związanym z grafiką komputerową w ZSZiL im. Górników i Energetyków Turowa w Zgorzelcu; tak to się zaczęło

Kolejnych kilka tygodni spędziliśmy na rozmowach i e-mailach, gdzie tworzyliśmy naszego Buzzyego. W taki sposób zaangażowanie Kamila oraz nasza potrzeba stworzenia miejsca dla osób, które chcą wejść na rynek pracy, zaowocowały stworzeniem całości. Dzięki Kamilowi możemy w sposób graficzny komunikować zmiany w naszych działaniach – jeszcze raz, dziękujemy Kamil!

W tym momencie Kamil jest bogatszy o sprzęt, który przyda mu się w przyszłości do tworzenia coraz to lepszych grafik, ale to, co w tym wszystkim cenniejsze to doświadczenie. Możemy uznać, że Kamil jest pierwszą osobą, która skorzystała z możliwości jakie daje PracBaza dla osób bez doświadczenia!

Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić wszystkich tych, którzy są ciekawi naszych ofert pierwszej pracy w IT, znajdziecie je klikając w przycisk poniżej.

Chciałbym też w imieniu całego zespołu PracBazy podziękować wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w ten projekt – definitywnie było warto! , znajdziecie je tutaj. Chciałbym też w imieniu całego zespołu PracBazy podziękować wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w ten projekt – definitywnie było warto!

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na newsletter