Potrzebujesz najlepszego Kandydata z branży ERP dla swojej firmy? Zapraszamy do kontaktu!

Kontakt

Szukasz pracy w branży ERP? Napisz do nas!

Kontakt

Zostań naszym Blindersem!

ozdoba
oferty pracy

pracbaza

Zostań naszym Blindersem!

CVBlinders – w skrócie, jest to alternatywny sposób przedstawiania swojego profilu zawodowego potencjalnym pracodawcom.

Sprawdź Aplikuj

Jeśli:

  • jesteś specjalistą,
  • masz duże doświadczenie w obszarze systemów ERP,
  • chcesz znaleźć pracę

lub tylko ciekawi Cię, jak obecnie wygląda rynek pod kątem ofert pracy w ERP,

możesz zgłosić się do nas.

Jedyne co musisz zrobić to przesłać swoje CV wraz z kilkoma dodatkowymi informacjami dotyczącymi twojego profilu zawodowego. Dodatkowo, możesz podać istotne dla Ciebie warunki dotyczące zatrudnienia jak np. chęć pracowania w 100% zdalnie, samochód służbowy, praca z klientami zagranicznymi itp.

Jak to działa?

Twój Blind CV – czyli profil stworzony z CV, pozbawiony twoich danych osobowych (anonimowy), zawierający wyłącznie najważniejsze informacje z twojego życiorysu zawodowego, znajdzie się na naszej stronie w bazie CVBlinders , gdzie następnie będzie przeglądany i analizowany przez firmy poszukujące kandydatów takich, jak Ty. Jeśli potencjalny pracodawca zainteresuje się Twoim profilem, może wyrazić chęć spotkania z Tobą. Wtedy od Ciebie zależy, czy chcesz uczestniczyć w spotkaniu rekrutacyjnym z daną firmą, czy też nie. My przedstawimy Ci wszelkie szczegóły o danej firmie i propozycji ofert pracy oraz zadamy wszelkie pytania pracodawcy w Twoim imieniu.

Dlaczego warto zostać CVBlindersem?

Korzyści:

  • Sprawdź anonimowo swoją wartość – podając swoje oczekiwania finansowe, masz szansę uzyskać wiedzę na temat tego, czy inni pracodawcy są w stanie sprostać twoim wymaganiom a także, jakie są trendy dotyczące średnich zarobków w twojej branży czy pokrewnym stanowisku pracy.
  • Ciebie nic to nie kosztuje – nie musisz tracić czasu na przeglądanie ofert pracy, pracodawcy zainteresowani Twoim profilem zawodowym sami zgłaszają chęć rozmowy z Tobą. Co ważne, będą to wyłącznie przedsiębiorstwa związane z branżą ERP – zarówno firmy wdrożeniowe, producenci systemów, jak i klienci końcowi korzystający z rozwiązań systemów ERP.
  • Bądź na bieżąco z rynkiem pracy – możesz poznać, jak wygląda aktualnie rynek pracy – nawet jeśli nie zastanawiasz się nad zmianą zatrudnienia, może trafić się oferta, która będzie dla Ciebie ciekawa i warta rozważenia.
  • Informacje z pierwszej ręki – masz możliwość bezpośrednio poznać ofertę innych firm (mogą to być także przedsiębiorstwa, do których wcześniej aplikowałeś), w tym jakie projekty prowadzą oraz jakie warunki zatrudnienia oferują.

Systemy ERP nie mają dla nas tajemnic

Więcej o nas
ozdoba

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na newsletter