oferty pracy juniorów
Hej, jestem Bazzy!
Kliknij i znajdź pierwszą pracę w IT

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

pracbaza

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego ze stolicy Dolnego Śląska założoną w 2018 roku, dostarczającą kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne i consultingowe w obszarze systemów ERP.

Działamy na rynku lokalnym i międzynarodowym dla naszych Klientów – firm wdrożeniowych, producentów systemów ERP, jak i przedsiębiorstw korzystających z rozwiązań zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy, obejmują większość znanych systemów informatycznych klasy ERP, na których pracują zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, wśród nich można wymienić: SAP, Comarch, Microsoft Dynamics, IFS Applications, Symfonia, Infor, enova365.

PRACBAZA

Zaawansowane narzędzia

Aby sprostać codziennym wyzwaniom przed jakimi stajemy w naszej pracy, wykorzystujemy zaawansowane narzędzia dotarcia do kandydatów, w tym m.in.:

ikona

Unikatowa baza kandydatów z ERP

ponad 10 000 rekordów i stale rośnie

ikona

Direct Search kandydatów

bezpośrednie docieranie do zainteresowanych zmianą pracy

ikona

Płatne polecenia i sieci kontaktów

najskuteczniejsze narzędzie to jednak kontakt z drugim człowiekiem

PRACBAZA

Jak to działa?

ikona

Do 5 dni roboczych od rozpoczęcia działań przedstawiamy pierwszych kandydatów w formie rozbudowanego profilu zawodowego.

Działamy w oparciu o proste, nieskomplikowane umowy dzięki czemu możemy zacząć działania od zaraz.

ikona

Koordynujemy kompleksowo działania rekrutacyjne dla Klienta oraz m.in.:

  • wyszukujemy i umawiamy wybranych kandydatów na spotkania rekrutacyjne u pracodawcy,
  • doradzamy Klientom i Kandydatom, by jak najsprawniej obsadzić dany wakat,
  • pomagamy w kwestiach formalnych związanych np. ze składaniem wypowiedzenia przez kandydata czy tworzeniem listu intencyjnego dla nowego pracownika.
ikona

Budujemy własną bazę i sieć kandydatów w kluczowych dla funkcjonowania firm dziedzinach, które są powiązane z systemami ERP (księgowość, logistyka, produkcja, sprzedaż itp.).

ikona

Skupiamy się na tworzeniu dobrych i długich relacji. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi Kandydatami, również po zatrudnieniu, a także pytamy naszych Klientów o to, czy współpraca się układa, a także o dalsze ewentualne zapotrzebowanie na Kandydatów.

Pracbaza

Więcej o nas

Naszą misją jest tworzenie wyższych standardów w obszarze rekrutacji w Polsce. Wysokie standardy utrzymujemy opierając się wyłącznie na modelu Konsultantów 360 stopni, którzy są w kontakcie zarówno z Klientami jak i Kandydatami. Każdego traktujemy indywidualnie i satysfakcja Klientów oraz Kandydatów to jest to, co napędza nas w działaniu. Dążymy do stałej i długofalowej współpracy.

  • Specjalizujemy się wyłącznie w branży systemów informatycznych klasy ERP/IT.
  • Rekrutujemy wykwalifikowanych Kandydatów z doświadczeniem, a także tych którzy chcieliby wejść do branży IT.
  • Szukamy pracy dla kandydatów, staramy się przedstawić najlepsze i najbardziej dopasowane oferty, adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia.
  • Koordynujemy działania rekrutacyjne oraz doradzamy, jak znaleźć właściwego kandydata, również z trudnych i mniej dostępnych specjalizacji.
  • Monitorujemy rynek w obszarze IT i systemów ERP, tworzymy kwartalne raporty płacowe, organizujemy szkolenia i na bieżąco wykorzystujemy odpowiednie narzędzia, by jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby Pracodawców i Kandydatów.
  • Szerokie spojrzenie to dla nas klucz w zrozumieniu potrzeb Pracodawców jak i Kandydatów.

pracbaza

Nasz zespół

pracownik

Karol Maluchnik

Karol jest założycielem PracBaza sp. z o.o. oraz kierownikiem oddziału we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w branży HR, natomiast z branżą #ERP jest związany od 2018 roku. Wdrożył wizję rekrutacji #ERP oferując Pracodawcom i Kandydatom miejsce spotkań w tej unikatowej specjalizacji na rynku pracy. Prywatnie zapalony gitarzysta, basista i biegacz. Lubi każdą wolną chwilę spędzać na świeżym powietrzu i otwartych przestrzeniach. email: kmaluchnik@pracbaza.pl

Małgorzata Sańko

Gosia jest związana z PracBaza od samego początku, będąc również pomysłodawczynią naszej nazwy firmy. Prywatnie miłośniczka sportów wszelakich w praktyce i w teorii. Ulubiona dyscyplina sportowa z piłką – koszykówka, z kierownicą – F1. Natomiast, jeśli spytasz, co to za gwiazda tak mocno świeci na nocnym niebie, zaskoczy Cię odpowiedzią, że to jedna z planet, wskaże także godzinę i kierunek, w którym należy wypatrywać ISS ;) Eksperymenty kulinarne to również jej domena. Najbardziej lubi piec skomplikowane ciasta (także w wersji wegańskiej).

pracownik
pracownik

Stefan Polonis

Stefan dołączył do PracBaza całkiem niedawno, lecz posiada na swoim koncie już pierwsze sukcesy. Obecnie studiuje Branding i PR, dlatego też jest świadomy, że dobry wizerunek to podstawa aby osiągnąć sukces, zarówno w rekrutacji jak i sprzedaży w branży HR. Prywatnie lubi sport, w szczególności jazdę na rowerze, zimą na desce, a i latem również na elektrycznej hulajnodze :)

Sebastian Szabelski

Jako student psychologii najbardziej lubi zgłębiać wiedzę na temat moralności oraz tego co w HR najważniejsze, czyli motywacji. Prywatnie songwriter i multiinstrumentalista. Od wczesnych lat fan filozofii Makłowicza - wolny czas spędza przy garach z kieliszkiem wina lub kraftowym piwem.

pracownik
pracownik

Klaudia Ćwik

Klaudia jest studentką psychologii biznesu, a co za tym idzie pasjonatką wszelkich procesów związanych z psychospołecznym funkcjonowaniem człowieka. Głównym przedmiotem jej zainteresowań jest obszar wywodzący się z połączenia teorii z dziedziny parapsychologii i fizyki kwantowej, wierzy, że wola, uczucia i poczucie samoświadomości są w stanie zaprowadzić w nieznane dotąd zakamarki życia. Jeśli chodzi o kwestie mniej formalne - zagorzała wielbicielka kotów i alpak :)

Patryk Dobiasz

Jest studentem Psychologii Zachowań Konsumenckich. Psychologią interesuje się od liceum. Poza studiami samemu szuka nowej wiedzy zarówno z psychologii, sprzedaży, marketingu, giełdy oraz ekonomii. Prywatnie fan whisky, szachów i sportów walki :)

pracownik
pracownik

Bartek Lach

Pasjonat sportu i muzyki. Od dziecka związany ze sztukami walki. Miłośnik biegania górskiego, długodystansowego. Lubię wyzwania i stawianie sobie coraz wyżej poprzeczki. Interesują go granice wytrzymałości ludzkiego organizmu i jaki wpływ ma na nie nasza psychika. W wolnym czasie lubi grać na pianinie, gitarze i pisać swoje utwory. Fan sentencji "Ad augusta per angusta".

Michał Grzegorzewski

Michał, student socjologii i komunikacji społecznej. Interesuje się szeroko pojętymi społeczeństwami, geopolityką - w skrócie – ludźmi. Na co dzień łączy to z pracą, utrzymując profesjonalne relacje ze wszystkimi stronami procesu rekrutacji. Lubi podróżować po mniej popularnych zakamarkach ziemi, kiedy tylko ma taką możliwość.

pracownik
pracownik

Małgorzata Gabryel

Studentka zarządzania na najlepszej szkole biznesowej w Polsce. Od zawsze mierzy wysoko i stawia na self-development, stąd decyzja o dołączeniu do teamu PracBaza. Swoją karierę wiąże z szeroko pojętym IT oraz biznesem międzynarodowym. Prywatnie miłośniczka bawarskiej motoryzacji oraz sportów walki.

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na newsletter