Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

pracbaza

O nas

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego ze stolicy Dolnego Śląska założoną w 2018 roku, dostarczającą kompleksowe rozwiązania rekrutacyjne i consultingowe w obszarze systemów ERP.

Działamy na rynku lokalnym i międzynarodowym dla naszych Klientów – firm wdrożeniowych, producentów systemów ERP, jak i przedsiębiorstw korzystających z rozwiązań zintegrowanych systemów do zarządzania przedsiębiorstwem.

Projekty rekrutacyjne, które prowadzimy, obejmują większość znanych systemów informatycznych klasy ERP, na których pracują zarówno małe firmy, jak i duże przedsiębiorstwa, wśród nich można wymienić: SAP, Comarch, Microsoft Dynamics, IFS Applications, Symfonia, Infor, enova365.

Nasz zespół

PRACBAZA

Zaawansowane narzędzia

Aby sprostać codziennym wyzwaniom przed jakimi stajemy w naszej pracy, wykorzystujemy zaawansowane narzędzia dotarcia do kandydatów, w tym m.in.:

ikona

Unikatowa baza kandydatów z ERP

ponad 10 000 rekordów i stale rośnie

ikona

Direct Search kandydatów

bezpośrednie docieranie do zainteresowanych zmianą pracy

ikona

Płatne polecenia i sieci kontaktów

najskuteczniejsze narzędzie to jednak kontakt z drugim człowiekiem

PRACBAZA

Jak to działa?

ikona

Średnio do 5 dni roboczych od rozpoczęcia działań przedstawiamy pierwszych kandydatów w formie rozbudowanego profilu zawodowego.

Działamy w oparciu o proste, nieskomplikowane umowy dzięki czemu, możemy zacząć działania od zaraz.

ikona

Koordynujemy kompleksowo działania rekrutacyjne dla Klienta oraz m.in.:

  • wyszukujemy i umawiamy wybranych kandydatów na spotkania rekrutacyjne u pracodawcy,
  • doradzamy Klientom i Kandydatom, by jak najsprawniej obsadzić dany wakat,
  • pomagamy w kwestiach formalnych związanych np. ze składaniem wypowiedzenia przez kandydata czy tworzeniem listu intencyjnego dla nowego pracownika.
ikona

Budujemy własną bazę i sieć kandydatów w kluczowych dla funkcjonowania firm dziedzinach, które są powiązane z systemami ERP (księgowość, logistyka, produkcja, sprzedaż itp.).

ikona

Skupiamy się na tworzeniu dobrych i długich relacji. Utrzymujemy stały kontakt z naszymi Kandydatami, również po zatrudnieniu, a także pytamy naszych Klientów o to, czy współpraca się układa, a także o dalsze ewentualne zapotrzebowanie na Kandydatów.

Pracbaza

Więcej o nas

Naszą misją jest tworzenie wyższych standardów w obszarze rekrutacji w Polsce. Wysokie standardy utrzymujemy opierając się wyłącznie na modelu Konsultantów 360 stopni, którzy są w kontakcie zarówno z Klientami jak i Kandydatami. Każdego traktujemy indywidualnie i satysfakcja Klientów oraz Kandydatów to jest to, co napędza nas w działaniu. Dążymy do stałej i długofalowej współpracy.

  • Specjalizujemy się wyłącznie w branży systemów informatycznych klasy ERP/IT.
  • Rekrutujemy wykwalifikowanych Kandydatów z doświadczeniem, a także tych którzy chcieliby wejść do branży IT.
  • Szukamy pracy dla kandydatów, staramy się przedstawić najlepsze i najbardziej dopasowane oferty, adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia.
  • Koordynujemy działania rekrutacyjne oraz doradzamy, jak znaleźć właściwego kandydata, również z trudnych i mniej dostępnych specjalizacji.
  • Monitorujemy rynek w obszarze IT i systemów ERP, tworzymy kwartalne raporty płacowe, organizujemy szkolenia i na bieżąco wykorzystujemy odpowiednie narzędzia, by jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby Pracodawców i Kandydatów.
  • Szerokie spojrzenie to dla nas klucz w zrozumieniu potrzeb Pracodawców jak i Kandydatów.

pracbaza

Nasz zespół

pracownik

Karol Maluchnik

Założyciel oraz Konsultant 360 stopni w PracBaza sp. z o.o. Twórca koncepcji rekrutacji w specjalizacji na rynku pracy jaką są systemu klasy ERP. Jest jedną z niewielu osób w Polsce, która zna sporą ilość konsultantów i programistów z różnych systemów ERP. Do chwili obecnej pod kątem zawodowym zdobył ponad 10 letnie doświadczenie zawodowe w branży HR od sprzedaży po rekrutacje, przechodząc przez wszystkie szczeble stanowisk od stażysty do Prezesa Zarządu. Prywatnie muzyk-amator (gitarzysta, basista) i biegacz w półmaratonach. email: kmaluchnik@pracbaza.pl

pracownik

Małgorzata Sańko

Gosia jest związana z PracBaza od samego początku, będąc również pomysłodawczynią nazwy naszej firmy. Prywatnie miłośniczka sportów wszelakich - w praktyce i w teorii. Ulubiona dyscyplina sportowa z piłką – koszykówka, z kierownicą – F1. Natomiast, jeśli spytasz, co to za gwiazda tak mocno świeci na nocnym niebie, zaskoczy Cię odpowiedzią, że to jedna z planet, wskaże także godzinę i kierunek, w którym należy wypatrywać ISS ;) Eksperymenty kulinarne to również jej domena. Najbardziej lubi piec skomplikowane ciasta (także w wersji wegańskiej). #teampsy :>

pracownik

Klaudia Ćwik

Klaudia jest studentką psychologii biznesu, a co za tym idzie pasjonatką wszelkich procesów związanych z psychospołecznym funkcjonowaniem człowieka. Głównym przedmiotem jej zainteresowań jest obszar wywodzący się z połączenia teorii z dziedziny parapsychologii i fizyki kwantowej, wierzy, że wola, uczucia i poczucie samoświadomości są w stanie zaprowadzić w nieznane dotąd zakamarki życia. Jeśli chodzi o kwestie mniej formalne - zagorzała wielbicielka kotów i alpak :)

pracownik

Mariusz Truch

Zawodowo jestem związany z obszarem IT od blisko 7 lat. Prywatnie znacznie dłużej, ponieważ nowe technologie i ich postęp są dla mnie zawsze czymś ekscytującym, a mam z nimi kontakt od najmłodszych lat. W współpracy dużym priorytetem jest dla mnie profesjonalizm i komunikacja, a studia z zarządzania i prowadzenie własnej firmy pozwoliły mi rozwinąć się na tym polu. Dlatego też, w połączeniu mojego doświadczenia zawodowego z moimi cechami postanowiłem realizować się zawodowo w obszarze firmy PracBaza. W wolnych chwilach nadal gram w gry komputerowe, zajmuję się DIY w tym drukiem 3D i dbam o właściwy "Work-life balance".

pracownik

Bartek Lach

Pasjonat sportu i muzyki. Od dziecka związany ze sztukami walki. Miłośnik biegania górskiego, długodystansowego. Lubi wyzwania i stawianie sobie coraz wyżej poprzeczki. Interesują go granice wytrzymałości ludzkiego organizmu i jaki wpływ ma na nie nasza psychika. W wolnym czasie lubi grać na pianinie, gitarze i pisać swoje utwory. Fan sentencji "Ad augusta per angusta".

pracownik

Michał Przerwa-Tetmajer

Michał ukończył Akademię Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Uwielbia podróżować a jego miejscem na ziemi jest Islandia gdzie miał okazję pracować jako ratownik. Zawodowo z handlem związany jest od 8 lat. Cały czas stara się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty. Miłośnik zwierząt, fan sportu i kuchni azjatyckiej. W wolnym czasie trenuje Brazylijskie Jiu Jitsu.

pracownik

Agata Mizerska

Agata jest studentką prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, a swoje wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne wykorzystuje na co dzień w branży HR. Ceni sobie spokój, a do zadań podchodzi z opanowaniem i należytą dokładnością. Wolny czas spędza aktywnie - uwielbia rolki i sporty wodne.

pracownik

Katarzyna Dobranowicz

Kasia jest absolwentką filologii polskiej a obecnie studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Wrocławskim. Od zawsze odnajdywała się w pracy z ludźmi oraz klientem. Do kręgu jej zainteresowań należy literatura średniowieczna, antropologia oraz szeroko pojęta psycholingwistyka. Prywatnie pasjonatka akrobatyki powietrznej oraz miłośniczka psów.

pracownik

Karolina Grabowska

Karolina to studentka kierunku Business Management, który pozwala jej na doskonalenie umiejętności w kontaktach interpersonalnych oraz rozwijanie kreatywności i przedsiębiorczości. Fascynatka podróży - jej ulubionym miejscem na ziemi jest Florencja, miłośniczka nowych kultur oraz zwierząt, a szczególnie kotów.

Bądź zawsze na bieżąco

Zapisz się na newsletter