oferty pracy

Administrator systemu ERP

Specjalizacje: Logistyka, Produkcja, Zarządzanie magazynem

Systemy: Comarch ERP XL

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają system Comarch ERP XL (lub inny system ERP, zbliżony funkcjonalnie) oraz specyfikę pracy wdrażania systemów ERP lub ich administrowania. Jeżeli interesuje Cię praca z systemami ERP, poszukujesz nowych projektów i ciekawych wyzwań, ta rekrutacja jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Doświadczenie w obsłudze systemu klasy ERP – Comarch ERP XL – w zakresie wdrażania, administrowania lub serwisowania systemu. Zależy nam na kandydatach, którzy potrafią samodzielnie administrować i w pewnym stopniu modyfikować system.
  • Jeśli dotychczasowe doświadczenie z systemami ERP nie dotyczyło Comarch ERP XL, mile widziane jest doświadczenie zdobyte w pracy na dowolnym systemie ERP, zbliżonym funkcjonalnie (np. enova365, Streamsoft, Softlab, Simple, Symfonia, SAP itp.)
  • Wykazują się znajomością konfiguracji relacyjnych baz danych MS SQL lub języka T-SQL/SQL w stopniu podstawowym (pisanie zapytań, tworzenie funkcji, procedur, triggery)
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, przynajmniej w jednym z obszarów: produkcja, zarządzanie magazynem, logistyka
  • Cechują się dobrą komunikatywnością oraz kreatywnością

ZADANIA na stanowisku:

  • Kontakt z firmą wdrożeniową w zakresie zlecania prac w systemie
  • Pełnienie roli Key-Usera (kluczowego użytkownika)
  • Prowadzenie bieżącej administracji systemu Comarch ERP XL, w tym monitorowanie jego wydajności i zapewnienie ciągłości działania
  • Implementacja nowych modułów i funkcjonalności zgodnie z potrzebami biznesowymi
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów biznesowych w systemie
  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników i dbanie o bezpieczeństwo danych
  • Współpraca z zespołami IT oraz biznesowymi w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów systemowych
OFERTA zatrudnienia:
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności – od 7000 zł do 10 000 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B
  • Stałe godziny pracy w trybie pracy stacjonarnej z możliwością pracy hybrydowej (2 dni pracy zdalnej w tygodniu) po okresie wdrożenia na stanowisko
  • Premia zadaniowa
  • Karta sportowa lub pakiet medyczny
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość podniesienia kwalifikacji zawodowych

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

700010000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Łódź

Stacjonarnie