oferty pracy

Asystentka / Asystent Koordynatora Projektów

Jesteś zainteresowana/zainteresowany pracą na styku zarządzania projektami i relacji z klientem? Chcesz wykorzystać swoje doświadczenie w bezpośredniej współpracy z klientami oraz zespołami projektowymi? Trafiłeś w doskonałe miejsce!

SZUKAMY kandydatów bez doświadczenia we wdrażaniu, którzy:

  • Wykształcenie: Preferowane wyższe, minimum średnie.
  • Doświadczenie w pracy z klientem: Poszukujemy osoby z doświadczeniem w bezpośredniej obsłudze klienta oraz umiejętnością budowania trwałych relacji.
  • Umiejętności techniczne: Wymagana bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz ogólna biegłość w obsłudze komputera.
  • Dyspozycyjność: Oczekujemy dostępności w godzinach pracy biura od 8:00 do 16:00 lub od 9:00 do 17:00, od poniedziałku do piątku.
  • Skrupulatność: Kluczowa będzie umiejętność precyzyjnego planowania, organizacji pracy własnej oraz zespołu, z dbałością o szczegóły i terminowość.

ZADANIA na stanowisku:

  • Współpraca z Project Managerami: Będziesz pełnić kluczową rolę w zapewnieniu ciągłości i efektywności projektów poprzez bieżącą współpracę i koordynację działań z managerami projektów. Twoje zadanie będzie polegać na monitorowaniu postępów i wspieraniu zarządzania projektami na każdym etapie ich realizacji.
  • Komunikacja z klientem: Jako główny punkt kontaktowy dla klientów, będziesz odpowiedzialny za utrzymywanie stałego kontaktu telefonicznego oraz mailowego. Twoim zadaniem będzie zapewnienie, że wszelkie zapytania i potrzeby klientów są adresowane szybko i profesjonalnie.
  • Rozliczanie projektów: Odpowiadasz za dokładne rozliczanie i weryfikowanie realizowanych projektów, w tym kontrolę nad ilością godzin poświęconych na poszczególne zadania dla klientów. Będziesz również analizować efektywność pracy zespołu w celu optymalizacji kosztów i czasu.
  • Zarządzanie jakością pracy działu: Twoją rolą będzie ciągłe dążenie do podnoszenia standardów pracy zespołu. Zapewnienie, że wszystkie projekty są realizowane na najwyższym poziomie, zgodnie z oczekiwaniami klienta i standardami firmy.

  • Stabilne zatrudnienie w ramach Umowy o Pracę w oparciu o podstawę od 4500 do 5500 zł netto na start.
  • Miejsce w biurze zlokalizowanym w Warszawie (Dzielnica Salomea/Raków/Stare Włochy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży ERP/IT.
  • Pakiet benefitów pracowniczych

Wynagrodzenie (mies./netto)

45005500 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Warszawa