Programista Frontend Angular (100% zdalnie), aplikacje webowe

Specjalizacje: Angular, JavaScript

Systemy: Aplikacje webowe, Systemy ERP

Poszukujemy doświadczonego Developera JavaScript dla renomowanej firmy consultingowej z Łodzi. Projekt obejmuje tworzenie nowoczesnych aplikacji webowych do wdrażania systemów ERP, oraz utrzymywania i rozwoju obecnych oraz implementację funkcjonalności przy użyciu frameworka Angular. Szukamy osób z pasją do tworzenia efektywnych i innowacyjnych rozwiązań webowych, mających doświadczenie w pracy z JavaScript.

WYMAGANIA względem kandydata/kandydatek:

  • Zaawansowana znajomość JavaScript, w tym frameworków takich jak HTML5, CSS3, REST
  • Bardzo dobra znajomość frameworka Angular
  • Praktyczne doświadczenie w budowaniu skalowalnych aplikacji webowych
  • Umiejętność pisania czystego, modułowego i łatwego w utrzymaniu kodu
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji, takich jak Git
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespołach projektowych
  • Inicjatywa w proponowaniu rozwiązań technologicznych oraz gotowość do ciągłego uczenia się i dostosowywania do nowych technologii
  • Mile widziana znajomość C#, .NET, SQL

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcji aplikacji webowych
  • Utrzymanie i optymalizacja istniejących aplikacji w celu zapewnienia najlepszej wydajności
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym i analitykami biznesowymi przy wdrażaniu i dostosowywaniu systemów ERP do potrzeb klientów
  • Tworzenie kodu zgodnego z obowiązującymi standardami jakości, w tym dokumentacja techniczna
  • Analiza potrzeb użytkowników i współpraca przy tworzeniu specyfikacji technicznych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z działaniem aplikacji

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: 14 500 – 18 500 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Możliwość pracy w trybie 100% zdalnym
  • Dowolna forma zatrudnienia (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt „B2B”)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1450018500 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Łódź

Zdalnie