Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Konsultant ds. wdrożeń systemów TMS

Specjalizacje: Logistyka, Transport

Systemy: TMS

Nr referencyjny: WAK/2023/07/8

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają systemy do zarządzania logistyką i transportem klasy WMS/TMS. Jeśli chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Znają specyfikę pracy i potrafią wdrażać oprogramowanie klasy ERP, WMS lub TMS
  • Jeśli dotychczasowe doświadczenie z systemami IT nie dotyczyło wdrożeń, mile widziane jest doświadczenie zdobyte w pracy na oprogramowaniu klasy ERP/WMS/TMS w zakresie obsługi jako kluczowy użytkownik, administrator lub serwisant itp.
  • Wykazują się znajomością procesów biznesowych i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze logistyki i transportu
  • Posługują się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu minimum dobrym (do wewnętrznych kontaktów w firmie, praca z dokumentacją projektową)
  • Ukończyli studia o profilu logistycznym, informatycznym, produkcyjnym lub ekonomicznym
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Są mobilni w kwestii wyjazdów do Klienta (wdrożeń)

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań w obszarach: logistyka, transport, spedycja
  • Konfiguracja i personalizacja autorskiego systemu klasy TMS
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne Klienta w trakcie trwania projektu
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu
  • Szkolenia użytkowników końcowych z obsługi systemu
  • Współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: od 6000 zł do 10 000 zł netto / miesiąc (UoP) lub ekwiwalent na B2B – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Po okresie wdrożenia na nowe stanowisko, możliwość pracy w 100% zdalnej
  • Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

600010000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Pszczyna

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas