oferty pracy

Konsultant IFS – Logistyka

Specjalizacje: Logistyka

Systemy: IFS

Nr referencyjny: 5579

Pracodawca to firma specjalizująca się we wdrożeniu biznesowych systemów informatycznych. Partner światowych liderów takich jak JDA, QlickTech, Epicor, IFS, instytutu Logistyki i Magazynowania. Firma wdraża pełen funkcjonalny zakres rozwiązań informatycznych w zakresie ERP, BI, MES, WMS, Obiegu dokumentów (Suncode) czy B2B.

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Mają min. 2 – 5 letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów IFS Applications lub zbliżonego funkcjonalnie w obszarze Logistyki
  • Znają j. ang w stopniu pozwalającym na czytanie dokumentacji technicznej
  • Mają prawo jazdy kat. B
  • Są zainteresowani pracą w systemie zdalnym

ZADANIA na stanowisku:

  • Wdrażanie systemu IFS Applications
  • Analiza przedwdrożeniowa i opracowywanie dokumentacji analizy
  • Budowanie prototypu systemu
  • Kontakt z serwisem IFS (po angielsku)
  • Szkolenia użytkowników systemu
  • Serwis powdrożeniowy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie analiz codziennej pracy

  • Wynagrodzenie podstawowe na poziomie Umowy o Pracę od 7000 PLN netto – 11000 PLN netto lub B2B 10000 – 17000 zł netto + VAT
  • Możliwość pracy 100% zdalnie (lub w jednym z biur w Poznaniu lub Pile)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy
  • Dodatkowe ubezpieczenie,
  • Szkolenia i ścieżkę certyfikacyjną,
  • Dużą swobodę w organizowaniu swojej pracy i możliwość pracy w przedsiębiorstwie bez presji typowej dla korporacji,
  • Politykę corocznych podwyżek

Wynagrodzenie (mies./netto)

700017000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Poznań

Zdalnie