oferty pracy

Młodszy wdrożeniowiec systemów WMS

Specjalizacje: Logistyka, Zarządzanie magazynem

Systemy: WMS

Jeśli masz doświadczenie w obszarze logistyki i/lub zarządzania magazynem oraz zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT, aplikuj. Na stanowisku będziesz mieć możliwość oderwać się od typowej pracy biurowej oraz wykorzystać dotychczasowo zdobyte umiejętności. Najistotniejsza jest wiedza związana z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze logistyki, techniczne zacięcie i chęć rozwoju.

SZUKAMY kandydatów bez doświadczenia we wdrażaniu, którzy:

  • Posiadają wiedzę techniczną w obszarze logistyka i/lub zarządzanie magazynem
  • Mile widziane doświadczenie w pracy jako np.: Młodszy logistyk, Logistyk, Specjalista ds. magazynowania itp.
  • Dużym plusem będzie znajomość obsługi dowolnego systemu ERP/WMS (np. Comaarch Optima, Symfonia, Comarch ERP XL, enova365, Qguar WMS, WAPRO itp.)
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji)
  • Ukończyli studia o profilu logistycznym, księgowym, produkcyjnym lub ekonomicznym | są w trakcie?

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Konfiguracja i personalizacja systemu WMS
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu, rozwiązywanie problemów
  • Testowanie wdrażanych rozwiązań
  • Współpraca z programistami nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu
  • Wsparcie Klienta po wdrożeniu

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 6000 zł do 8000 zł netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Premie za ukończone wdrożenia
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Udział w projektach dla Klientów zagranicznych
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe

Wynagrodzenie (mies./netto)

60008000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Kraków