Sprawdź

Działaj w #ERP

Dołącz do #PracBaza

Specjalista ds. Aktywnej Sprzedaży ERP – Rozwijaj Biznes z Nami!

Specjalizacje: Doradztwo, Sprzedaż

Systemy: enova365

Firma: PracBaza sp. z o.o.

Lokalizacja: Wrocław – stacjonarnie / praca zdalna / hybrydowa

Opis firmy:
Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się agencją rekrutacyjną, specjalizującą się w rekrutowaniu na średnie i wysokie stanowiska w branży systemów ERP oraz szeroko rozumianej inżynierii. Naszym Klientom oferujemy pełne wsparcie rekrutacyjne, doradztwo oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań. Realizujemy misję dostarczania wysokiej jakości kandydatów, opierając się na modelu success fee.

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż profesjonalnych usług rekrutacyjnych oraz edukacyjnych, realizowanych przez PracBaza sp. z o.o. oraz Akademię ERP
  • Budowanie i zarządzanie bazą danych firm w systemie CRM
  • Inicjowanie kontaktów telefonicznych i budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Analiza potrzeb Klientów oraz współpraca z zespołem rekrutacyjnym w celu identyfikacji odpowiednich Kandydatów
  • Opracowywanie i przedstawianie zleceń rekrutacyjnych
  • Stosowanie języka korzyści w komunikacji z Klientami

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B, preferowane w branży ERP lub pokrewnych
  • Umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych
  • Zdolności analityczne i umiejętność skutecznego komunikowania się
  • Inicjatywa i zorientowanie na osiąganie celów sprzedażowych

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe w przedziale od 7000 do 10000 zł miesięcznie, brutto lub netto – zależnie od formy umowy, dodatkowo uzupełnione o system prowizyjny
  • Dowolny model pracy po okresie wdrożenia: stacjonarnie, zdalnie, hybrydowo
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju w ramach firmy
  • Bogaty pakiet socjalny (Karta Multisport, opieka medyczna, kursy językowe, ubezpieczenie na życie)
  • Narzędzia do pracy na najwyższym poziomie oraz elastyczne godziny pracy

Jak aplikować:
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowej (poniżej).
Prosimy o dołączenie klauzuli o zgadzie na przetwarzanie danych osobowych.

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

700010000 PLN
ikona
Umowa B2B, Umowa zlecenieNULL

Umowa B2B, Umowa zlecenie

ikona

Hybryda

Stacjonarnie

Wrocław

Zdalnie