Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Administrator systemów IT

Specjalizacje: Administracja systemami, SQL

Nr referencyjny: WAK/2023/10/10

Poszukujemy kandydatów, którzy będą zajmować się administrowaniem serwerów oraz systemów IT/ERP. Jeśli posiadasz wiedzę i doświadczenie w tym obszarze – aplikuj!

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy jako Administrator IT, Specjalista ds. IT, Serwisant infrastruktury sieciowej itp.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemów
  • Znajomość konfiguracji relacyjnych baz danych MS SQL/PostgreSQL oraz języka SQL (pisanie zapytań, tworzenie funkcji, procedur, triggery)
  • Znajomość zagadnień administracji Windows Server, Active Directory, Azure
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń sieciowych (firewalle,switche, routery)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym (do kontaktów z osobami technicznymi po stronie klienta, głównie język pisany, czytanie dokumentacji)
  • Otwartość i dyspozycyjność do odbywania delegacji (raz na 2-4 miesiące oraz w sytuacjach awaryjnych)
  • Dużym plusem będzie znajomość technologii sieciowych LAN, WLAN i WAN

ZADANIA na stanowisku:

  • Nadzorowanie działania serwerów i routerów, monitoring i serwis urządzeń sieciowych (switche, routery, firewalle, sieci Wi-Fi)
  • Konfiguracja Windows Server, Azure
  • Udział w projektach związanych z rozbudową i optymalizacją zarządzanego środowiska sieciowego
  • Wdrażanie aktualizacji oraz nowych rozwiązań informatycznych
  • Rejestrowanie i obsługa zleceń serwisowych
  • Usuwanie awarii, monitorowanie bezpieczeństwa i poprawności działania sieci oraz infrastruktury IT
  • Tworzenie dokumentacji technicznej oraz instrukcji

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 12 000 zł do 15 000 zł netto + VAT (B2B) lub ekwiwalent na UoP (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Gwarancja szkoleń
  • Prywatna opieka medyczna
  • Po okresie wdrożenia na nowe stanowisko możliwość pracy hybrydowej (2 dni w tygodniu zdalnie)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1200015000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Warszawa

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas