oferty pracy

Administrator systemów IT (systemy ERP)

Specjalizacje: Administracja systemami, e-commerce

Systemy: enova365

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy administratora systemów IT, głównie pod kątem systemu enova365, który jest wdrożony w firmie w różnych obszarach. Pracodawca wykorzystuje system w wielu aspektach działania takich jak: WMS, B2B, B2C czy jako system kurierski. Zależy nam na kandydacie, który posiada wiedzę i doświadczenie od strony funkcjonowania systemu, a nie jedynie aspektów związanych z jego infrastrukturą. Mamy na myśli kwestie np. baz danych (MS SQL) pod kątem tworzenia zapytań czy wykorzystania narzędzi Postman API Platform. Aplikuj, może to akurat Ciebie szukamy?

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają Doświadczenie w obsłudze systemów klasy ERP – najlepiej enova365 – w zakresie obsługi, wdrażania, administrowania lub serwisowania systemu
  • Potrafią się posługiwać bazami danych pod kątem funkcjonowania systemu (MS SQL – pisanie zapytań, tworzenie funkcji, procedur, triggery)
  • Znają problematykę pracy administratora systemu
  • Są zainteresowani dalszym rozwojem pod kątem pracy w firmie i administrowaniu systemu enova365
  • Dużym plusem będzie znajomość narzędzi: Postman API Platform, Visual Studio
  • Mile widziane zainteresowanie lub doświadczenie w pracy na systemach e-commerce (sprzedaż internetowa)

ZADANIA na stanowisku:

  • Administrowanie systemu enova365 wdrożonego na potrzeby firmy
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Konfigurowane aplikacji współpracujących z enova365, np. Magento (platforma sprzedażowa)
  • Współpraca z innymi działami firmy oraz firmami wdrożeniowymi
OFERTA zatrudnienia:
  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności – od 10 000 zł do 14 000 zł brutto (Umowa o pracę) lub ekwiwalent na B2B
  • Praca zdalna do 24 dni na rok
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Prywatna opieka medyczna
  • Profesjonalne szkolenia

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1000014000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Kórnik

Poznań

Środa Wielkopolska