Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

IT Team Lead

Specjalizacje: Produkcja, Zarządzanie wdrożeniami

Systemy: MES, SAP

Nr referencyjny: WAK/2024/01/18

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, którzy znają specyfikę pracy kierowania zespołami IT. Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy w obszarze zarządzania projektami IT, koordynowania zespołów projektowych, chcesz brać udział w prowadzeniu ciekawych i różnorodnych projektów oraz oczekujesz wyzwań, ta oferta jest dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie związane z kierowaniem lub koordynowaniem pracy działu IT, jako Team Lider, koordynator lub Project Manager, w zakresie: delegowania zadań, organizacji pracy, przekazywania informacji zwrotnych, motywowania, wyznaczania ścieżek rozwoju podległym pracownikom
  • Posługują się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym (praca z dokumentacją projektową, prowadzenie korespondencji, wewnętrzne kontakty w firmie)
  • Zdobyli wiedzę techniczną na temat funkcjonowania przedsiębiorstw w obszarze produkcji
  • Posiadają praktyczną znajomość zagadnień dotyczących konfiguracji sieci komputerowych: LAN, WLAN, SAN, WAN oraz technologii Fortinet, Extreme Networks, CISCO
  • Mile widziane doświadczenie w realizacji projektów dla organizacji międzynarodowych
  • Wykazują się umiejętnością zrozumienia wymagań biznesowych i przełożenia ich na wdrożenie techniczne
  • Znają najnowsze technologie i praktyki z branży IT
  • Wiedza z zakresu zarządzania usługami ITIL
  • Dużym plusem będzie znajomość obsługi systemu klasy ERP (np. SAP) lub klasy MES

ZADANIA na stanowisku:

  • Zarządzanie, nadzorowanie i organizacja pracy zespołu IT
  • Motywowanie pracowników, kontrolowanie i ocenianie efektów ich pracy
  • Planowanie szkoleń oraz nadzorowanie rozwoju zawodowego podległych pracowników
  • Sporządzanie dokumentacji i raportów
  • Raportowanie KPI podległego obszaru
  • Rozwiązywanie problemów
  • Zarządzanie zmianą w projekcie w ramach prac IT
  • Monitorowanie i analizowanie trendów na rynku IT
  • Kontakt z klientem wewnętrznym w celu definiowania potrzeb i proponowana rozwiązań biznesowych
  • Identyfikowanie obszarów wymagających usprawnień, rekomendowanie oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań IT
  • Zapewnienie ciągłości działania systemów informatycznych/usług w obszarze IT
  • Ścisła współpraca z kierownikiem IT, managerami, zespołami biznesowymi w firmie
  • Nadzór nad bezpieczeństwem informacji
  • Udział w audytach np. IATF

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: od 10 000 zł do 17 000 zł netto (UoP) – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • System premiowy
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pakiet medyczny, karta sportowa
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000017000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Legnica

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas