oferty pracy

Kierownik Serwisu CNC

Specjalizacje: Produkcja

Dla naszego Klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy doświadczonego Kierownika Serwisu CNC, który będzie odpowiedzialny za skuteczne zarządzanie zespołem serwisu oraz zapewnienie najwyższej jakości usług serwisowych.

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku, w branży związanej z obróbką metalu, motoryzacją lub pokrewnymi dziedzinami
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum dobrym – do kontaktów z Klientami
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowania zadań i motywowania pracowników
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zorientowanie na klienta
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność podejmowania decyzji, rozwiązywania problemów i zarządzania czasem

ZADANIA na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem serwisu- planowanie pracy podległych zespołów w sposób zapewniający wysoką efektywność i jakość pracy
  • Określanie kluczowych wskaźników operacyjnych i regularne raportowanie postępów
  • Analiza potrzeb klientów i doskonalenie usług serwisowych
  • Opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju serwisu
  • Udział w podejmowaniu strategicznych decyzji

OFERTA zatrudnienia:

  • Wynagrodzenie podstawowe – zależne od umiejętności i doświadczenia: od 18 000 zł do 25 000 zł brutto na UoP (lub ekwiwalent na B2B)
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Kursy językowe
  • Samochód służbowy (także do użytku prywatnego)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1800025000
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Piła