Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

Młodszy konsultant ds. wdrożeń systemów ERP (kip lub księgowość)

Specjalizacje: Kadry i Płace, Księgowość

Systemy: Autorskie rozwiązania ERP

Nr referencyjny: WAK/2023/12/3

Jeżeli interesuje Cię praca we wdrożeniach systemów ERP i chciałbyś poznać tajniki pracy jako Specjalista ds. wdrożeń czy też Konsultant systemów ERP – trafiłeś w dobre miejsce! Poszukujemy Młodszych Konsultantów Wdrożeniowych systemów ERP specjalizujących się w obszarze kadr i płac lub księgowości. Jeśli zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT, aplikuj. Na stanowisku będziesz mieć możliwość oderwać się od typowej pracy biurowej oraz wykorzystać dotychczasowo zdobyte umiejętności.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Zdobyli doświadczenie w pracy na oprogramowaniu klasy ERP lub HIS (Hospital Information System) (np. enova365, Simple, Symfonia, Impuls, Insert, Softlab, Comarch Optima, Comarch ERP XL, AMMS, mMedica itp.), w zakresie obsługi jako użytkownik, administrator lub serwisant systemu
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w przynajmniej jednym z obszarów:
    > kadr i płac (ZUS, listy płac, podatki płacowe, czas pracy itd.)
    > księgowość (PIT, VAT, CIT)
  • Posiadają oświadczenie w pracy jako np.: Specjalista ds. kadr i płac, Kadrowy/Kadrowa, Payroll Specialist, Asystent Księgowego, Księgowy, Młodszy księgowy, Specjalista ds. księgowości itp.
  • Ukończyli studia o profilu finansowym, księgowym lub ekonomicznym
  • Dysponują prawem jazdy kat. B
  • Są otwarci i dyspozycyjni w kwestii wyjazdów do Klienta na przeprowadzanie wdrożeń
  • Mile widziana podstawowa umiejętność poruszania się w bazach danych MS SQL lub znajomość języka SQL
  • Dużym plusem będzie znajomość metodyk projektowych (np. PRINCE2, SAFe)
  • Mile widziana znajomość branży medycznej

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klientów oraz doradztwo w zakresie wdrażanych rozwiązań w obszarze finansowo-księgowym | kadrowo-płacowym
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP (autorskiego) i/lub systemu HIS
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemów oraz zapewnienie wsparcia w trakcie wdrożenia

OFERTA zatrudnienia:

  • Na czas szkolenia, stabilne wynagrodzenie podstawowe na start od 5000 zł do 6000 zł netto UoP (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności) lub ekwiwalent na B2B
  • Profesjonalne szkolenie z obsługi systemu ERP od podstaw
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę, kontrakt B2B)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu ERP
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia na nowe stanowisko)
  • Dofinansowanie urlopu wypoczynkowego
  • Ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie medyczne
  • Karnet sportowy
  • Kursy językowe
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./netto)

50006000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Lublin

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas