oferty pracy

Programista/Konsultant SAP Business One

Specjalizacje: Programowanie

Systemy: SAP Business One

Nasz Klient, renomowana międzynarodowa firma partnerska SAP, z bogatym doświadczeniem w dostarczaniu usług IT na całym świecie, obecnie zakłada nowy oddział w Polsce. Jako PracBaza, mamy zaszczyt wspierać naszego klienta w procesie rekrutacyjnym, skompletowaniu całego zespołu dla tego nowego przedsięwzięcia. Zakres usług, które będzie świadczył polski oddział, koncentruje się na usługach konsultingowych związanych z wdrożeniami systemów ERP, przede wszystkim poprzez implementację własnych rozwiązań w różnych branżach. Jeśli jesteś w poszukiwaniu nowych projektów, ciekawych wyzwań oraz chcesz korzystać z pełnego wsparcia merytorycznego i szkoleniowego, ta oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
Charakter pracy: 100% zdalnie, wymagamy znajomości angielskiego.

WYMAGANIA względem Kandydata:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z oprogramowaniem ERP, ze szczególnym uwzględnieniem SAP Business One, obejmujące wdrożenia i programowanie.
  • Znajomość SAP Business One SDK oraz doświadczenie w programowaniu w C# w kontekście rozwoju i wsparcia produktów opartych o SAP Business One.
  • Praktyczna wiedza na temat SAP Business One Service Layers, kluczowa dla integracji i personalizacji systemu.
  • Mile widziana umiejętność programowania w JS (Node.js) oraz doświadczenie z SAP UI5, co jest ważne dla tworzenia i rozwijania interfejsów użytkownika.
  • Dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca efektywną komunikację i gotowość do rozwoju poprzez udział w projektach międzynarodowych.
  • Wysokie kompetencje organizacyjne, zaangażowanie oraz umiejętność efektywnej obsługi klienta.
  • Znajomość relacyjnych baz danych, SQL, VBA oraz programowania w językach PHP lub C# będzie dodatkowym atutem.
  • Otwartość i dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (także zagranicznych)

ZADANIA na stanowisku:

  • Wykorzystanie SAP Business One Service Layers do konfiguracji i dostosowywania systemu ERP – SAP Business One do potrzeb klienta.
  • Rozwój i wsparcie obecnych produktów, wykorzystując C# i SAP Business One SDK, oraz tworzenie aplikacji w JS (Node.js) z użyciem SAP UI5.
  • Analiza procesów biznesowych klienta i proponowanie optymalnych rozwiązań systemowych.
  • Diagnostyka i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez użytkowników.
  • Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej i raportów.
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemu.
  • Opieka nad systemem po jego wdrożeniu.

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, zależne od doświadczenia zawodowego i umiejętności w obszarze wdrażania systemu SAP Business One:
    > dla kandydatów z ugruntowanym doświadczeniem we wdrażaniu lub programowaniu SAP B1: od 15 000 zł do 25 000 zł brutto(UoP) lub ekwiwalent na B2B
    > dla kandydatów z mniejszym doświadczeniem: od 10 000 zł do 14 000 zł brutto (UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Forma zatrudnienia – dowolna (umowa o pracę lub dla kontrakt B2B)
  • Tworzenie nowej marki na Polskim rynku z zakresu SAP Business One
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Benefity pozapłacowe

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1500025000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Zdalnie