Młodszy Programista Konsultant ERP SAP Business One – Twoja szansa na zmianę ERP na zagraniczny

Specjalizacje: Programowanie, Systemy ERP

Systemy: SAP Business One, Systemy ERP

Czujesz, że osiągnąłeś „szklany sufit” w swojej pracy z obecnymi systemami ERP i brakuje Ci możliwości na rozwinięcie skrzydeł? Pragniesz pracy, która pozwoli Ci wykorzystać Twój potencjał i otworzy drzwi do międzynarodowej kariery? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy działającej na całym świecie, poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko Młodszego Programisty Konsultanta ERP, specjalizującego się w SAP Business One. Z PracBaza, przejście na zagraniczny system ERP i rozwój w międzynarodowym środowisku jest w zasięgu Twojej ręki.
Charakter pracy: 100% zdalnie, wymagamy znajomości angielskiego.

WYMAGANIA względem Kandydata:

  • Doświadczenia w samodzielnym programowaniu systemów ERP, takich jak Comarch ERP XL, enova365, Symfonia.
  • Znajomości języka programowania C# oraz otwartości na naukę i rozwój w nowych technologiach.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, umożliwiającej swobodną komunikację z klientami z różnych części świata.
  • Zainteresowania lub podstawowej wiedzy na temat SAP Business One będzie dodatkowym atutem.

Co otrzymujesz biorąc udział w rekrutacji:

  • Unikalną szansę na zdobycie doświadczenia w pracy z jednym z najbardziej rozpoznawalnych systemów ERP na świecie.
  • Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego pod okiem doświadczonych mentorów i specjalistów w dziedzinie SAP.
  • Szkolenia z zakresu SAP Business One, aby przygotować Cię do nowych wyzwań.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku dla prestiżowego klienta, z możliwością udziału w projektach realizowanych na całym świecie.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów, dostosowany do Twoich umiejętności i doświadczenia.

ZADANIA na stanowisku:

  • Współpraca w projektach wdrożeniowych systemu SAP Business One, pod okiem doświadczonych mentorów.
  • Nauka i asystowanie w konfiguracji oraz dostosowywaniu systemu ERP do potrzeb klienta.
  • Pomoc w analizie procesów biznesowych klientów i proponowaniu optymalnych rozwiązań systemowych.
  • Wsparcie w diagnostyce i rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez użytkowników.
  • Udział w przygotowywaniu dokumentacji wdrożeniowej i raportów.
  • Pomoc w prowadzeniu szkoleń dla użytkowników systemu.

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe zależne od doświadczenia zawodowego i umiejętności
    od 10 000 zł do 15 000 zł brutto(UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Forma zatrudnienia – dowolna (umowa o pracę lub dla kontrakt B2B)
  • Tworzenie nowej marki na Polskim rynku z zakresu SAP Business One
  • Możliwość pracy hybrydowej lub zdalnej
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Benefity pozapłacowe

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1000015000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Zdalnie