oferty pracy

Programista SQL

Specjalizacje: MS SQL, Systemy ERP

Systemy: DMS

Jeśli masz doświadczenie w obszarze konfiguracji relacyjnych baz danych i programowania w języku SQL, zastanawiasz się nad rozwijaniem swojej kariery w branży IT a dodatkowo chciałbyś poznać tajniki pracy Konsultanta ds. systemów ERP/DMS, aplikuj.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych, preferowane doświadczenie z MS SQL lub potrafią obsługiwać inne bazy danych (Oracle, PostgreSQL, MySQL itp). –
  • Wykazują się minimum 2-letnim doświadczeniem w programowaniu w języku SQL/T-SQL
  • Umiejętności interpersonalne, samodzielność i kreatywność w realizacji powierzonych projektów
  • Dużym plusem będzie znajomość obsługi dowolnego systemu ERP (np. Comarch Optima, Symfonia, Comarch ERP XL, enova365, Impuls EVO, Streamsoft, SAP, IFS itp.)

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie i tworzenie bazy danych dla Klientów biznesowych
  • Tworzenie i wdrażanie algorytmów w T-SQL
  • Rozwiązywanie problemów z wydajnością i optymalizacja kodu SQL
  • Rozwój nowych funkcji i tworzenie dodatków w systemie ERP/DMS
  • Przeprowadzanie aktualizacji systemów
  • Praca zespołowa z analitykami biznesowymi
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: 9000 zł – 13 000 zł netto + VAT (B2B) lub ekwiwalent na UoP (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (po okresie wdrożenia na nowe stanowisko)
  • Dowolna forma zatrudnienia (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt „B2B”)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Wynagrodzenie (mies./netto)

900013000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Łódź