oferty pracy

Młodszy specjalista ds. sprzedaży (branża ERP)

Specjalizacje: Sprzedaż B2B, Systemy ERP

Systemy: Systemy ERP

Pracodawca to firma wdrożeniowa, która od wielu lat zajmuje się tworzeniem, serwisowaniem i wdrażaniem rozwiązań z obszaru ERP. Szukamy kandydatów z doświadczeniem w sprzedaży konkretnych rozwiązań informatycznych lub usług. Może szukamy właśnie Ciebie?

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie w sprzedaży usług, najlepiej w branży IT oraz dopasowaniu oferty dla konkretnego Klienta lub są otwarci na rozwój w tym kierunku
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży oprogramowania klasy ERP lub innych rozwiązań IT
  • Znają specyfikę i metody aktywnego pozyskiwania nowych Klientów
  • Dużym plusem będzie wiedza na temat sprzedaży w obszarze doradztwa usług biznesowych (Business Consulting)
  • Mile widziana znajomość narzędzi np. Google Ads, Google Analytics

ZADANIA na stanowisku:

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń od Klientów
  • Bieżąca obsługa oraz budowanie relacji biznesowych z Klientami
  • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie rozwiązań ERP/IT
  • Współpraca z działem marketingu w zakresie przygotowywania materiałów marketingowych
  • Sprzedaż kompleksowych rozwiązań informatycznych
  • Prowadzenie negocjacji sprzedażowych
  • Przeprowadzanie prezentacji z działania systemu (wraz z wdrożeniowcem ERP)
  • Realizacja celów sprzedażowych i budowanie bazy CRM

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, zależne od posiadanych umiejętności od 3800 zł netto do 4500 zł netto UoP
  • System prowizyjny
  • Gwarancja szkoleń
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

38004500 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Częstochowa