oferty pracy

Specjalista ds. wdrożeń systemów ERP (KiP)

Specjalizacje: Kadry i Płace

Systemy: enova365

Poszukujemy doświadczonych kandydatów, znających system enova365 i specyfikę pracy przy wdrożeniach systemów ERP w obszarze Kadry i Płace. Jeśli interesuje Cię praca w branży ERP, szukasz nowych projektów, także międzynarodowych, ciekawych wyzwań – ta rekrutacja jest dla Ciebie.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami, konfiguracji, wdrażaniu i utrzymaniu systemu ERP – enova365
  • Znajomość procesów biznesowych związanych z funkcjonowaniem firm w obszarze kadrowo-płacowym/payroll
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym (do kontaktów z klientami, udziału w projektach międzynarodowych)
  • Dobra znajomość MS Excel
  • Doświadczenie we współpracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość SQL będzie mile widziana
  • Certyfikat kadrowo-płacowy będzie dodatkowym atutem

Zadania na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klienta pod kątem wdrożonych rozwiązań w obszarze Kadrowo-Płacowym
  • Dostarczanie kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań w ramach systemu enova365
  • Modelowanie i doskonalenie procesów biznesowych
  • Przeprowadzanie migracji danych do systemu enova365
  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów z systemem
  • Przeglądanie i uzgadnianie list płac
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i raportów
  • Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i programistów przy zmianach i wdrożeniach systemu ERP

Oferta:

  • Stabilne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę (uzależnione od doświadczenia i umiejętności) od 8000 zł netto do 13 000 zł netto UoP
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym (2-3 dni na miejscu)
  • Karta sportowa
  • Prywatna opieka medyczna
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pełny dostęp do nowoczesnych technologii, a także możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Inne świadczenia pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

800013000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Katowice

Kraków

Łódź

Rzeszów

Warszawa