oferty pracy

Administrator aplikacji i systemów medycznych

Specjalizacje: Administracja systemami

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie związane z zarządzeniem systemami informatycznymi i będą zajmować się administracją oraz rozwojem systemów w obszarze RIS/PACS/LIS.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy w zakresie: administrowania, serwisowania, wsparcia oraz obsługi systemów i aplikacji IT
  • Znajomość systemów medycznych w obszarze RIS/PACS/LIS
  • Znajomość zagadnień administracji Active Directory
  • Umiejętność tworzenia i testowania rozwiązań o wysokiej dostępności
  • Otwartość i dyspozycyjność do odbywania wyjazdów służbowych (ok. 2 razy na miesiąc) oraz dyżurów
ZADANIA na stanowisku:
  • Administrowanie, konfigurowanie i monitorowanie systemów informatycznych w obszarze medycznym
  • Zapewnienie wsparcia drugiego poziomu dla użytkowników aplikacji
  • Zarządzanie rolami i uprawnieniami w aplikacjach medycznych
  • Szkolenie użytkowników w zakresie obsługi oraz zmian w systemach informatycznych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Udział w tworzeniu rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa IT
  • Zarządzanie procesem Change Management
  • Przeprowadzanie regularnych testów ciągłości działania systemów
  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług IT/systemów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności – od 12 000 zł do 15 000 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1200015000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Zdalnie