oferty pracy

Administrator systemów ERP

Specjalizacje: Administracja systemami

Systemy: Infor M3

Jeśli posiadasz doświadczenie zawodowe w pracy z systemami ERP i chcesz zajmować się kluczowymi obszarami funkcjonowania firmy produkcyjnej od strony IT, ta praca jest dla Ciebie. Poszukujemy kandydatów, którzy będą zajmować się administrowaniem systemu ERP oraz bieżącym rozwiązywaniem problemów technicznych.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w zakresie: administrowania, serwisowania, wsparcia oraz obsługi systemów klasy ERP
  • Dużym plusem będzie znajomość administrowania systemu Infor M3 lub innego systemu, zbliżonego funkcjonalnie
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji, wewnętrznych kontaktów w firmie)
  • Znają procesy biznesowe i posiadają wiedzę techniczną związaną z funkcjonowaniem przedsiębiorstw w obszarze produkcji
  • Zdobyli wyższe wykształcenie w obszarze informatyki, programowania, ekonometrii itp.
  • Są dyspozycyjni i otwarci na odbywanie sporadycznych podróży służbowych

ZADANIA na stanowisku:

  • Udział i wsparcie w projekcie z obszaru migracji systemu ERP
  • Bieżąca administracja, utrzymanie wydajności i dostępności systemu ERP
  • Weryfikowanie, nadawanie i modyfikowanie uprawnień użytkowników
  • Przeprowadzanie analiz oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze systemu ERP
  • Bieżąca współpraca z programistami nad zmianami i rozbudową systemu
  • Testowanie i instalowanie nowych funkcjonalności
  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów z obsługą systemu
  • Obsługa baz danych
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemu

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności od 10 000 zł netto do 15 000 zł netto (UoP)
  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wynagrodzenie (mies./netto)

1000015000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Kraków

Mielec