oferty pracy

Analityk aplikacji medycznych

Specjalizacje: Zarządzanie wdrożeniami

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie związane z zarządzeniem systemami informatycznymi i będą zajmować się utrzymaniem oraz rozwojem systemów w obszarze RIS/PACS/LIS.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy w zakresie: prowadzenia projektów IT, konfigurowania, wdrażania oraz obsługi aplikacji medycznych RIS/PACS
  • Znajomość procesów biznesowych i wiedza związana z funkcjonowaniem branży medycznej (np. funkcjonowanie klinik)
  • Znajomość obsługi systemów medycznych klasy HIS
  • Mile widziana znajomość obsługi/ integracji laboratoryjnych systemów informatycznych (LIS)
  • Znajomość zagadnień związanych z przeprowadzaniem integracji systemów
ZADANIA na stanowisku:
  • Przeprowadzanie analiz oraz przekładanie wymagań biznesowych na specyfikacje funkcjonalne i techniczne
  • Konfigurowanie i rozwój systemów informatycznych oraz aplikacji w obszarze medycznym (PACS, RIS, LIS)
  • Zapewnienie wsparcia drugiego poziomu dla użytkowników aplikacji
  • Przygotowywanie dokumentacji, instrukcji i raportów
  • Zarządzanie ryzykiem dotyczącym użytkowania systemów
  • Zagwarantowanie wsparcia analitycznego na każdym etapie projektu
  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług IT/systemów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności – od 12 000 zł do 15 000 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1200015000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Śląskie