oferty pracy

Analityk aplikacji i systemów medycznych

Specjalizacje: Branża medyczna, Zarządzanie wdrożeniami

Poszukujemy kandydatów, którzy posiadają doświadczenie związane z zarządzeniem oraz integracją systemów w obszarze medycznym, gdzie będą zajmować się utrzymaniem oraz rozwojem systemów w obszarze HIS/RIS/PACS/LIS.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy w zakresie: prowadzenia projektów IT, konfigurowania, integrowania oraz obsługi aplikacji medycznych RIS/PACS/LIS oraz systemów klasy HIS
  • Znajomość procesów biznesowych i wiedza związana z funkcjonowaniem branży medycznej (np. funkcjonowanie klinik weterynaryjnych lub medycznych)
  • Znajomość obsługi systemów medycznych klasy HIS
  • Znajomość zagadnień związanych z przeprowadzaniem integracji systemów poprzez wykorzystanie szyn danych
  • Otwartość i dyspozycyjność do odbywania delegacji (ok. raz na kwartał)
ZADANIA na stanowisku:
  • Konfigurowanie i rozwój systemów informatycznych oraz aplikacji w obszarze medycznym (PACS, RIS, LIS, HIS)
  • Przeprowadzanie integracji między systemami
  • Zapewnienie wsparcia drugiego i trzeciego poziomu dla użytkowników aplikacji
  • Identyfikacja i definiowanie wymagań dotyczących systemów oraz proponowanie rozwiązań
  • Przygotowywanie dokumentacji, instrukcji i raportów
  • Zarządzanie ryzykiem dotyczącym użytkowania systemów
  • Zagwarantowanie wsparcia analitycznego na każdym etapie projektu
  • Bieżąca współpraca z dostawcami usług IT/systemów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności – od 11 000 zł do 14  000 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (wymagana jest praca 2 dni w miesiącu w jednym z biur)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1100014000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Kraków

Łódź

Poznań

Śląskie

Trójmiasto

Warszawa

Zdalnie