Polecaj i zarabiaj w branży #ERP

Sprawdź

Masz Kandydata lub Klienta? Odezwij się do nas.

Sprawdź

Znajdź z nami wymarzoną pracę

wyszukaj najlepsze oferty

ozdoba
oferty pracy

C#/.NET Developer (100% zdalnie), aplikacje webowe

Specjalizacje: .NET, C#

Systemy: Aplikacje webowe

Nr referencyjny: WAK/2024/03/11

Rozwijająca się firma IT zaprasza do współpracy Developera C#/.NET z doświadczeniem w HTML5, CSS3, Angular, znajomością zasad REST i biegłością w korzystaniu z GIT. Jeżeli potrafisz tworzyć zaawansowane aplikacje, wykorzystując C# i .NET oraz chcesz rozwijać swoje umiejętności w przyjaznej atmosferze, aplikuj!

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Biegła znajomość C# i .NET Framework
  • Doświadczenie w pracy z HTML5, CSS3, Angular
  • Możliwość pochwalenia się zrealizowanymi projektami pod kątem tworzenia aplikacji webowych
  • Znajomość REST API i GIT
  • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra komunikacja

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie i implementacja aplikacji w technologii C#/.NET
  • Tworzenie interfejsów użytkownika przy użyciu HTML5, CSS3 oraz Angular
  • Integracja systemów z użyciem REST API
  • Zarządzanie kodem źródłowym z użyciem GIT

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start: 14 500 – 18 500 zł brutto UoP lub ekwiwalent na B2B (uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności)
  • Możliwość pracy w trybie 100% zdalnym
  • Dowolna forma zatrudnienia (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt „B2B”)
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji

Szczegóły oferty

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1450018500 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Łódź

Zdalnie

Nie znalazłeś oferty?

Skorzystaj z formularza i napisz do nas