oferty pracy

Programista C# – system enova365

Specjalizacje: C#

Systemy: enova365

Pracodawca to firma wdrożeniowa, która zajmuje się dopasowywaniem systemów ERP pod potrzeby Klientów. Jeśli chcesz rozwinąć się w obszarze programowania systemów do zarządzania pod kątem języka C# – aplikuj!

SZUKAMY doświadczonych kandydatów, którzy:

  • Wykazują się bardzo dobrą znajomością języka C#/.NET
  • Posiadają doświadczenie w programowaniu dodatków do systemów ERP – najlepiej enova365, lub innego systemu  zbliżonego funkcjonalnie
  • Potrafią obsługiwać relacyjne bazy danych oraz programować przy użyciu języka T-SQL/SQL
  • Wykazują się znajomością systemów kontroli wersji (GitHub)
  • Zdobyli wykształcenie w obszarze informatyki, programowania, ekonometrii itp.

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie i rozwój rozwiązań opartych na systemach ERP: enova365
  • Udział w projektach wdrożeniowych (pod kątem programistycznym)
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i wdrożeniowej
  • Testowanie oraz integrowanie modułów systemu, poprawianie błędów

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności od 7000 zł do 14 000 zł brutto (UoP), lub ekwiwalent na B2B
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Oraz inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

700014000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Bydgoszcz

Zdalnie