oferty pracy

Programista C#/.NET – systemy ERP

Specjalizacje: .NET, C#

Systemy: Comarch ERP XL

Pracodawca to firma wdrożeniowa z Krakowa, która zajmuje się dopasowywaniem systemów ERP pod potrzeby Klientów. Jeśli masz podstawy związane z programowaniem i chcesz się rozwinąć w systemach ERP pod kątem języka C# aplikuj!

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają doświadczenie komercyjne w programowaniu C#.NET
  • Posiadają doświadczenie w programowaniu dodatków do przynajmniej jednego z systemów ERP firmy Comarch: Comarch ERP XL, Comarch Optima, Comarch WMS
  • Potrafią tworzyć dodatki programistyczne (Hydra) oraz interfejsy API
  • Zdobyli wiedzę na temat relacyjnych baz danych i języka SQL/T-SQL

ZADANIA na stanowisku:

  • Praca z systemami ERP firmy Comarch – rozbudowa funkcjonalności, tworzenie nowych pod projekty dla Klientów
  • Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem modułów systemu, poprawianiem błędów
  • Projektowanie i rozwój interfejsów w oparciu o API
  • Konfigurowanie baz danych SQL
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Budowanie raportów Crystal Reports
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie analiz codziennej pracy

  • Podstawa na start zależna od posiadanych umiejętności od 6000 do 10 000 PLN netto UoP lub ekwiwalent na B2B
  • Premie od zrealizowanych projektów wdrożeniowych
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych z zakresu ERP
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Pakiet medyczny
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

600010000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Rzeszów