oferty pracy

Java Developer – międzynarodowa firma IT

Specjalizacje: Java, Systemy ERP

Dla firmy dostarczającej rozwiązania IT dla Klientów na całym świecie, poszukujemy kandydatów do obszaru programowania w języku Java. Jeśli jesteś otwarty na nowe, ciekawe projekty międzynarodowe, a zarazem oczekujesz stabilnego i atrakcyjnego środowiska pracy/rozwoju – to jest oferta dla Ciebie!

POSZUKUJEMY kandydatów, którzy:

  • Potrafią programować przy użyciu języka Java SE
  • Zdobyli wyższe wykształcenie w obszarze informatyki, programowania, ekonometrii itp. lub są na ostatnim roku studiów
  • Wykazują się znajomością relacyjnych baz danych PostgreSQL lub MS SQL
  • Posiadają praktyczną umiejętność korzystania z systemu kontroli wersji GIT
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do kontaktów w firmie, prowadzenia korespondencji, pracy z dokumentacją techniczną)
  • Dużym plusem będzie znajomość języka Kotlin
  • Mile widziane rozumienie praktyk DevOps

ZADANIA na stanowisku:

  • Tworzenie nowych funkcjonalności oraz utrzymywanie istniejących rozwiązań w systemach ERP
  • Tworzenie dokumentacji technicznej
  • Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem aplikacji, poprawianiem błędów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, w zależności od doświadczenia zawodowego i umiejętności w obszarze programowania:
    od 14 000 zł do 20 000 zł brutto na UoP lub netto + VAT w przypadku B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Możliwość odbywania podróży służbowych za granicę (kilka razy w roku) w pełni opłacone przez pracodawcę, by odwiedzić kolegów/koleżanki z teamu zza granicy
  • Forma zatrudnienia – dowolna (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
  • Niekorporacyjna atmosfera w pracy
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Elastyczny czas pracy
  • Karta sportowa, pakiet medyczny
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

1400020000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Wrocław