oferty pracy

Programista C# – systemy ERP

Specjalizacje: C#, Programowanie

Systemy: Comarch ERP XL, enova365

Pracodawca to firma wdrożeniowa z Bydgoszczy, która zajmuje się dopasowywaniem systemów ERP pod potrzeby Klientów. Jeśli chcesz rozwinąć się w obszarze programowania systemów do zarządzania i planowania produkcji pod kątem języka C# – aplikuj! Pracodawca gwarantuje możliwość pracy zdalnej w 100%.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum roczne doświadczenie w komercyjnym programowaniu C#.NET
  • Mile widziane doświadczenie w programowaniu dodatków dla systemów do zarządzania przedsiębiorstwem (ERP, WMS itp.)
  • Potrafią obsługiwać relacyjne bazy danych MS SQL
  • Posiadają praktyczną znajomość technologii: ASP.NET, Razor, Entity Framework, jQuery, DevExpress
ZADANIA na stanowisku:
  • Praca z systemami MES – rozbudowa funkcjonalności, tworzenie nowych pod projekty dla Klientów
  • Duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem modułów systemu, poprawianiem błędów
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie analiz codziennej pracy
  • Tworzenie dokumentacji projektowej i raportów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 12 000 zł do 17 000 zł netto + VAT (B2B)
  • Gwarancja szkoleń
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe

Wynagrodzenie (mies./netto)

1200017000 PLN
ikona
Umowa B2BNULL

Umowa B2B

ikona

Bydgoszcz

Częstochowa

Katowice

Kraków

Łódź

Rzeszów

Warszawa

Wrocław

Zdalnie