oferty pracy

SAP Basis Administrator

Specjalizacje: Administracja systemami

Systemy: SAP, SAP Basis

Dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej posiadającej system SAP, poszukujemy obecnie Administratora SAP BasisJeśli wykazujesz się wiedzą i doświadczeniem w tym obszarze – aplikuj!

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają ugruntowanie doświadczenie w obsłudze i administrowaniu SAP Basis
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum bardzo dobrym (język niezbędny do pracy z dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji, wewnętrznych kontaktów w firmie)
  • Zdobyli wyższe wykształcenie w obszarze informatyki, programowania, ekonometrii itp.
  • Wykazują się znajomością obsługi baz danych, np.: DB2, MS SQL, SAP MaxDB, SAP HANA
  • Dużym plusem będzie znajomość języka programowania wykorzystywanego w systemie SAP – ABAP i/lub JAVA
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze SAP Security

ZADANIA na stanowisku:

  • Bieżąca administracja i utrzymanie wydajności i dostępności systemów oraz bezpieczeństwa danych SAP
  • Obsługa incydentów w zakresie wsparcia BASIS zgodnie obowiązującymi standardami
  • Udział w projektach z obszaru BASIS w ramach wdrożeń, aktualizacji, migracji oprogramowania SAP
  • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów z obsługą systemu
  • Administrowanie SAP ABAP oraz J2EE
  • Projektowanie i utrzymanie rozwiązań SAP Security oraz GRC
  • Przeprowadzanie analiz oraz dostarczanie złożonych i innowacyjnych rozwiązań w obszarze systemu SAP
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych
  • Testowanie i instalowanie nowych funkcjonalności
  • Weryfikowanie, nadawanie i modyfikowanie uprawnień użytkowników
  • Szkolenie użytkowników z obsługi systemu
  • Wsparcie w procesie migracji na system SAP S/4HANA
  • Bieżąca współpraca z programistami nad zmianami i rozbudową systemu

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności od 14 000 zł netto do 21 000 zł netto (UoP)
  • Możliwość pracy zdalnej w 100%
  • Premie uznaniowe
  • Dofinansowanie wypoczynku wakacyjnego
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Gwarancja szkoleń
  • Benefity pozapłacowe
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

Wynagrodzenie (mies./netto)

1400021000 PLN
ikona
Umowa o pracęNULL

Umowa o pracę

ikona

Kraków

Zdalnie