Senior Consultant Comarch ERP XL (Klient końcowy, 100% zdalnie)

Specjalizacje: Produkcja

Systemy: Comarch ERP XL

Pracodawca to duża firma produkcyjna, Klient końcowy systemu Comarch ERP XL. Do wewnętrznego działu wdrożeń liczącego ok. 10 osób, poszukiwana jest osoba, która zna środowisko systemów ERP produkcji firmy Comarch, w obrębie jednego z modułów: Produkcja – jako główny, WMS/MES, sprzedażJeśli posiadasz duże doświadczenie w samodzielnym wdrażaniu oprogramowania Comarch ERP XL, to ta oferta jest stworzona dla Ciebie.

SZUKAMY kandydatów doświadczonych we wdrażaniu systemów ERP, którzy:

  • Posiadają min. 5 lat doświadczenia zawodowego w samodzielnym wdrażaniu Comarch ERP XLProdukcja – jako główny, WMS/MES, sprzedaż
  • Rozumieją potrzeby firm produkcyjnych pod kątem funkcjonowania systemu ERP
  • Znają dobrze bazy danych typu MS SQL
  • Posiadają umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

ZADANIA na stanowisku:

  • Analiza potrzeb Klienta wewnętrznego w zakresie wdrażanych rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej według przyjętej w firmie metodyki
  • Współpraca z działem programistów oraz producentem nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu ERP
  • Konfiguracja i personalizacja systemu ERP
  • Szkolenia użytkowników z obsługi systemu
  • Analiza i rozwiązywanie problemów z systemem

OFERTA zatrudnienia:

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe od 18 000 – 23 000 PLN netto / miesiąc + VAT na kontrakt B2B  lub Umowa o Pracę (równowartość B2B w przeliczeniu brutto)
  • Praca 100% zdalna (ze sporadycznymi wyjazdami do siedziby firmy)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych zapisanych w warunkach zatrudnienia, opatrzonych certyfikatami opłaconymi przez Pracodawcę
  • Pozostałe narzędzia do pracy (telefon i laptop)
  • Oraz inne benefity pozapłacowe oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

Wynagrodzenie (mies./netto)

1800023000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Warszawa

Zdalnie