oferty pracy

ERP Software Developer

Specjalizacje: Programowanie, Systemy ERP

Systemy: IFS

Poszukujemy programistów, zainteresowanych tworzeniem rozwiązań biznesowych oraz rozwojem systemu IFS Applications. Pracodawca to firma IT współpracująca i tworząca rozwiązania dla Klientów zagranicznych.

SZUKAMY kandydatów, którzy:

  • Posiadają minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu w C#/.NET
  • Wykazują się znajomością języka Java
  • Znają język SQL oraz potrafią obsługiwać bazy danych Oracle
  • Dużym plusem będzie znajomość systemu IFS Applications (lub podobnego, zbliżonego funkcjonalnie)
  • Posługują się językiem angielskim na poziomie minimum dobrym (język niezbędny do pracy z Klientami, dokumentacją projektową, prowadzenia korespondencji), znajomość języka niemieckiego mile widziana
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze tworzenia aplikacji biznesowych z wykorzystaniem narzędzi „Low-Code development”

ZADANIA na stanowisku:

  • Projektowanie i rozwój rozwiązań opartych na systemie IFS Applications
  • Udział w projektach wdrożeniowych (pod kątem programistycznym)
  • Budowa i konfigurowanie baz danych Oracle (rozwój i wdrażanie skryptów SQL, pisanie zapytań, optymalizacja bazy)
  • Praca na platformie integracyjnej Dell Boomi
  • Projektowanie i budowa raportów z wykorzystaniem SQL oraz IFS Business Reporter
  • Tworzenie dokumentacji technicznej i wdrożeniowej
  • Wsparcie techniczne w kontaktach z Klientami

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od poziomu doświadczenia i umiejętności: od 6000 zł do 9000 zł netto (UoP) lub ekwiwalent na B2B
  • Możliwość pracy zdalnej (2-3 dni w tygodniu)
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych zapisanych w warunkach zatrudnienia, opatrzonych certyfikatami opłaconymi przez Pracodawcę
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Ciekawe projekty oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Inne benefity pozapłacowe

Wynagrodzenie (mies./netto)

60009000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Kraków