oferty pracy

Administrator aplikacji i systemów informatycznych

Specjalizacje: Administracja systemami, Systemy ERP

Systemy: Comarch ERP Optima, Comarch ERP XL

Poszukujemy osoby do dynamicznej roli w obszarze administracji i rozwoju systemów ERP. Jeżeli interesuje Cię praca z nowoczesnymi rozwiązaniami informatycznymi oraz zapewnienie wsparcia dla użytkowników systemów, to ta oferta jest dla Ciebie!

OCZEKIWANIA względem kandydatów:

  • Doświadczenie w administrowaniu, obsłudze i serwisowaniu systemów ERP
  • Znajomość obsługi systemów ERP – najlepiej Comarch ERP XL / Comarch Optima lub innego systemu ERP, zbliżonego funkcjonalnie
  • Znajomość procesów biznesowych oraz wiedza techniczna związana z funkcjonowaniem przedsiębiorstw, przynajmniej w jednym z obszarów: logistyka, księgowość, kadry i płace
  • Praktyczna znajomość usługi Active Directory
  • Gotowość do wyjazdów służbowych średnio raz na kwartał
ZADANIA na stanowisku:
  • Administracja, konfiguracja oraz monitorowanie systemów informatycznych
  • Zapewnienie drugiej linii wsparcia dla użytkowników systemów
  • Przegląd ról i uprawnień w aplikacjach
  • Prowadzenie szkoleń dla użytkowników systemów
  • Analiza i rozwiązywanie problemów związanych z obsługą systemów
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Przeprowadzanie regularnych testów ciągłości działania systemów

  • Stabilne wynagrodzenie podstawowe na start, uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności – od 9000 zł do 12 000 zł brutto UoP
  • Forma zatrudnienia – dowolna (standardowo umowa o pracę lub dla chętnych kontrakt B2B)
  • Możliwość pracy w 100% zdalnie
  • Gwarancja szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Pełen dostęp do nowoczesnej technologii, a także możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Benefity pozapłacowe, oferowane indywidualnie przez Pracodawcę

ikona

Wynagrodzenie (mies./brutto)

900012000 PLN
ikona
Umowa o pracę, Umowa B2BNULL

Umowa o pracę, Umowa B2B

ikona

Katowice

Zdalnie